Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez megoldható lenne?

Ez megoldható lenne?

Figyelt kérdés

Szép hosszú a körmöm és arra gondoltam,hogy megcsinálom úgy,hogy olyan legyen mintha zslés műkörmöm van.

Milyen zselét vegyek hozzá? mennyibe kerül? és hogy álljak neki ennek az eégsznek?


2010. szept. 21. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek? Csak tönkreteszed a körmöd, főleg, hogyha nem is értesz hozzá. Jó kis gombás fertőzés pl...

A műkörmöt arra találták fel, hogyha a sajátodat nem vagy képes megnöveszteni. Sokkal szedd egy igazi köröm. És a normális férfiak is így gondolják.

Amúgy egy körömépítő kezdőkészlet is több 10ezer forint, mert ugye UV lámpa, reszelők, gombaölök is kellenek.

Szerintem inkább vegyél pár szép lakkot, dekorlakkot és fesd ki a körmöd.

2010. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

UV lámpa van,meg hasonlók,de akkor inkább kifestem valahogy :)

Azért gondoltam,hogy bekenem zselével,mert az talán tovább megmarad,mint egy sima körömlakk. Nekem nagyon hamar lekopik :S

2010. szept. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!