Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megoldható lenne ez a frizura?...

Megoldható lenne ez a frizura? (Videó lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=h8N3s7O8l6k


Ebben a videóban körülbelül 9:45-nél van az a frizura, amikor a lánynak kontyféleségben van a haja, viszont elöl lóg pár tincs.

Nekem viszont elöl is hosszú hajam, váll alá ér, és nincs frufrum, de ha csinálok copfot, kontyot, lófarkat, akkor nem szeretem, ha elöl nincs semmi.

Olyan hosszú hajjal megoldható, hogy elöl lógjon a hosszú tincs? Nem néz ki hülyén? Vagy akkor tupírozzam fel kicsit, hogy rövidebbnek tűnjön, vagy többnek? vagy több hajat hagyjak akkor elöl? :S

Mit tanácsoltok?


2011. júl. 9. 21:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem, hogy nekem nagyjából teljesen középen van a választékom. Vagy ezesetben jobban néz ki, ha oldalt van?
2011. júl. 9. 21:24
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem menj el fodrászhoz, és vágass lépcsőzetes frizurát, és elöl hagyj két rövidebb tincset vagy csináltass oldal fufrut, és szerintem jobban néz ki ha nem középen van a választék:)
2011. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!