Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is járt már úgy, hogy...

Más is járt már úgy, hogy megszagolt drogériában egy parfümöt, és nem olyan volt amit rendelt?

Figyelt kérdés
Már régóta nézegettem a versace eros parfümöt, és nemrég a dm-ben megszagoltam, és nagyon tetszett az illata. Az édesebb parfümöket szeretem, de ebben volt egy kis fűszeresség, és nem tűnt túl édesnek. 1 hete rendeltem meg a vivantisról, és olyan, mint ha egy teljesen más parfüm lenne, mint amit a dm-ben éreztem. Nem érzem rajta azt a fűszerességet, vagy hogy is mondjam, ami miatt megtetszett. Sokkal citrusosabb kifújáskor, és leszáradáskor átmegy egy gelly édes valamibe. Nem hiszem hogy hamisítvány lenne, mert a tartóssága nagyon erős, és le kérdeztem az alján található kód alapján, és eredeti. De nagy csalódás, mert engem teljes mértékben a zara blue spirit-re emlékeztet, ami 3-4 ezer forint, ezzel szemben. Létezik, hogy csak rosszul emlékeztem az illattal kapcsolatban? Tényleg teljesen más mint amit ott szagoltam.

#parfüm #Versace #Versace Eros #Férfi parfümö
2022. júl. 19. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem. Van 3 kedvencem, mindig azokat rendelem. Ugyanolyan az illata, mint amikor üzletben vettem.

Változhat a parfüm illata, ha nagyon régi. Alkoholosabb, nehezebb lesz. Van egy oldal, ahol le lehet kérdezni a termékek gyártási évét, a rajtuk levő kód alapján.

2022. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2022 májusi gyártás, már lekérdeztem. Igazából csak a kupakban tudtam megszagolni, mert ki volt fogyva. De a kupakban is teljesen más illata volt, mint ennek.
2022. júl. 19. 09:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, egy nyitott tesztert, ami már ki is fogyott, és ki tudja mióta állt ott, nem is lehet az újonnan megvett parfümhöz hasonlítani.
2022. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, ezt értem,de ha az enyémet megszagolom kupakból, akkor teljesen más illata van. Lehet hogy az is számítana hogy még nagyon friss gyártás az enyém?
2022. júl. 19. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy változtattak rajta azislehet hogy a vivantis külföldről szerzi be pl Bulgáriàból ahová egy olcsóbb formulát gyárt a Versace hogy meg tudják venni a helyi pronyók.
2022. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A tesztereknek sokkal erőteljesebb illata van…
2022. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6

Ez nem így van :)

2022. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

A versace erosból 3 fajta van

EDP

EDT

PARFUM

Lehet hogy az edpt szagoltad meg és az edtt rendelted meg :)

2022. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az lesz a ludas hogy te EDP-t szagoltál,és EDT-t vettél.

EDT nekem is ilyen,nagyon finom citrusos friss a nyitása,de mikor leszárad,a szív illata már ilyen édeskés semmi. EDP-t még csak üzletben szagoltam,de erőteljesebb volt,és kicsit más.

Kár hogy a fejillat nem marad meg amúgy,pedig ez lenne a kedvencem akkor. Dior Sauvage meg pont az ellentéte. Első negyed órában nem is igazán tetszik,aztán mikor kicsit leszárad megjön az igazi illata,ami sokkal komolyabb szerintem. Azaz egy parfümöt sose első szaglás után ítélj meg,fújd magadra és várj vele legalább fél órát.

márc. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!