Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a drogériában kipróbálják...

Ha a drogériában kipróbálják a NEM teszter termékeket, ki lehet velük fizettetni?

Figyelt kérdés
Számtalanszor tapasztalom, hogy ott a teszter, és nem azt használják. Vagy amiből nincs teszter (szempillaspirál, szemceruza, körömlakk), akkor magát a terméket használják, kisminkelik magukat, és tovább állnak. Eszük ágában sincs megvásárolni az általuk használt terméket. Más vásárló pedig a félig használt termékért fizessen teljes árat? Ne mondja nekem senki, hogy egy körömlakkot ki kell próbálni. Az üvegen át látni lehet a színén. És azt se mondja senki, hogy egy spirált is ki kell próbálni... mindegyik ugyan azt tudja, könyörgöm.
2016. aug. 25. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Felig egyetertek veled, az tenyleg gaz ha van teszter es nem azt hasznaljak. Viszont mindenbol kellene teszter, mert bizony a ruzsok, koromlakkok szine megteveszto, ezenkivul borarnyalattol is fugg, milyenek lesznek felkenve. Ugyhogy nagyon nem mindegy. Az sem igaz hogy minden spiral ugyanolyan, vannak jok es nagyon rossz minoseguek is.
2016. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja es hogy a kerdesre is valaszoljak nem biztos hogy van joguk kifizettetni, meg persze be is kell bizonyitaniuk hogy az illeto volt, ez pedig nem konnyu szerintem.
2016. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági őr szerintem ezért kéne hogy legyen. Egy pékségbe se megkóstolás után veszünk meg valamit...
2016. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem megnézhetik a kamerafelvételeket, és máris bizonyítva van hogy ki használta...

szerintem is pofátlanság.

2016. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Körömlakkot nem próbálok, de az állagát mindig megnézem. A lámpák alatt szép csomós ragacsos, használhatatlan vackokat lehet venni.

Néha már ránézésre is gusztustalanok.


Más termékekről viszont hiányolom a fóliát. Nem szívesen veszek olyat amit előttem 10-en kinyitogattak és próbálgattak.


Sokszor az is probléma, hogy nincsenek teszterek, vagy hiányos a készlet.

2016. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ezért megy néhány drogériában mindenki seggében a biztonsági őr... amúgy ha ilyet észrevesznek akkor kifizettetik velük, mivel tilos a termékeket kibontani is. Ugyanúgy ahogy a kólába sem ihatsz bele hogy eldöntsd tetszik-e... semmivel nem másabb a kozmetikum. Aki kipróbálja meg kell hogy vegye... ha észreveszik persze.
2016. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez lopás.... És azért nem fizettetik ki velük, mert úgy csinálják (titokba, dugiba, nem feltűnően; esetleg háttal), hogy ne lássák, mit csinálnak! A jó gazember ügyes, nem veszik észre!!!!!!!!!!


Sőt, olyat is láttam már nem egyszer, hogy fizetés nélkül hazavittek valamit(Letépik a vonalkódot(sunyiba, hogy ne lássák), belöki a táskájába aztán csá! De én balga nem szóltam róla semmit, mert ha szerencsétlen olyan szegény, akkor "jobban elnézhető" neki.)

2018. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!