Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véleményetek rólam? .

Véleményetek rólam? .

Figyelt kérdés

Csak ugy kiváncsiságból.. milyennek láttok engem.

[link]

[link]


2010. szept. 21. 20:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

akkor én is tudom ki vagy :D

alacsony csajszi vagy

de egyedi a stílusod nagyon :)

2010. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
nice, főleg az elsőn.
2010. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 oláh zsofi válasza:
aza véleményem hogy nagyon szánalmas vagy! öszintén most neked mi célod azzal hogy felteszel rólam 2képet és véleményt kérdezel róluk? vannak emberek akik ennyire nem tudnak mit kezdeni az életükkel hogy máséba kutakodnak? ember búj el, és vedd le ezt! meg amugy is minek kérdeznék én vélemény magamról? hülyevagy! fakenyomorék!
2010. okt. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Akkor ez a kérdés is kamu mint sok más. LOL
2010. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
igaz. nem is értem mit foglalkozok egy cigánnyal.
2010. okt. 4. 15:31
 26/33 oláh zsofi válasza:
tessék:o
2010. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

ez olyan meglepő? :D

néhány képeden meg hát élőben is kijön rajtad h cigány vagy.meg már a neved is...

2010. okt. 5. 16:39
 28/33 oláh zsofi válasza:
isteneem, te nagyon buta vagy, ehhez nem is tudok mit hozzá füzni, de annyit leszögeznék hogy ama undoritó mélykisebbségi csoporthoz sem vérvonali sem közésségi szálam nem köt,ha igy is lenne nem lenne az a véleményem azokrol az embernek ritkásan nevezhető élőlényekről ami... dehát láccik hogy nemismersz meg semmit nemtudsz rólam,meg ha láttál volna láthattad volna azt is hogy még börszinemben is legtávolabb állok ezektől az emberektől. de ha gondolod személyesen is megbeszélném veled ezt az ügyet, mint kulturált emberek, már ha a magad fajta aberált képlopokat leheh igy nevezni...
2010. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem a bőrszinedről beszéltem. Egyébként meg nagyon is ismerlek.....
2010. okt. 8. 12:19
 30/33 oláh zsofi válasza:
á remek akkor állj elém és mond a szemembe hogy mit gondolsz-.-
2010. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!