Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam a képeim...

Mit gondoltok rólam a képeim alapján?

Figyelt kérdés

Külsőre és belsőre jellemző tulajdonságokat is írhattok, ami eszetekbe jut a képem alapján.


Köszönöm az értelmes válaszokat! :)


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 14. 23:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszel...Nagyon kislányos arcod van, és a képek is előnytelenek.
2011. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szép vagy, olyan 13-14 -nek nézlek.
2011. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

belső: szerény, kedves

külső: ronda (bocsi, de őszinte vagyok)

hány éves vagy te?

2011. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez a félrecsatozott frufru vagy mi, hát ez elég előnytelen neked!!! Azt hittem az utolsó képen nem is te vagy, annyira sokat jelent az arcodnak az előbb említett frufru-dolog!

Szerintem ne csatozd el, hihetetlenül elrontja az amúgy kedvesnek tűnő arcodat!:)

2011. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Külső: Te igenis szép vagy, csak a képek rosszak. Fotózok, úgyhogy meg tudom ítélni.


Belső: fiatal, gyerekes, ártatlan.

2011. okt. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Igen, szép vagy, de a képek nem a legjobbak.
2011. okt. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A képek mind csunyák,de te alapból szép vagy szerintem, de 12nél tuti nm vagy több.
2011. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

belső: kedves, egyszerű lány, mivel nem sminkeled magad.

külső: nagyon kislányos a képek alapján... szerintem nem ártana ha mindig úgy hordanád a hajad mint az utolsó képen, meg egy kis egyszerű smink is jót tenne...


egyébként hány éves vagy????


19/L

2011. okt. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

miért van minden kép ronggyá szerkesztve?

nem köcsögségből mondom, de nem tennél fel egy képet magadról szemből, természetes fényben úgy, hogy nem szerkeszted meg?

csak kíváncsi vagyok, mert az alapanyag nem szar és a hajad tényleg jobb frufruval.

2011. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

akkor én őszinte leszek!

szerintem olyan kis aranyos vagy. semmi extra, de ezt nem negatív értelemben mondom, hanem hogy tök jó hogy nem melltartóban vagy anélkül vagy és nem csücsörítesz :) kedves lehetsz és szeretnek az emberek mert szimpatikus vagy nekik. jó hogy természetes vagy és nincs rajtad egy kiló vakolat mert manapság már ez a különleges. kissé félénk vagy és zárkózott a képek alapján. okos és szorgalmas vagy. olyan kis kiegyensúlyozott vagy nekem és szereted a kreatív dolgokat pl:üvegfestés..

2011. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!