Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki sokszor csomagot visszakü...

Ciki sokszor csomagot visszaküldeni?

Figyelt kérdés
Hol a méret nem stimmel, hol el van varrva a ruha, ezért kénytelen vagyok visszaküldeni.
2022. júl. 22. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Valószínűleg a nagy áruházaknak fel sem tűnik.


Ha kisvállalkozás ott jobban érdemes figyelni, mert ott nyilván a bevételkiesés jobban számít. Viszont ott akkor érdemes kommunikálni az eladóval, hogy a feltűntetett mérettáblázat nem megfelelő, ezzel is segítve őt.

2022. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagy áruházakról van szó pl. About you, H&m stb.
2022. júl. 22. 12:51
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Pont leszarják, egy vagy a sok közül
2022. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A futár nem tart hülyének magában?
2022. júl. 22. 12:53
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen áruházaknál tényleg nem számít :) Nyugodtan küld vissza.
2022. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
A futár nem is emlékszik rád.
2022. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem. Te csak egy vagy a rengeteg visszaküldő közül. A futárnak is csak egy vagy a sok fuvar közül.

Na, meg a netes rendelés ilyen. Nem tudod előre felpróbálni, nem pont úgy néz ki, nem állj jól.

2022. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez ilyen sajnos. Múltkor én is mindkét rendelt cipőt visszaküldtem Ecipőnek méret probléma miatt, most gondolkozom, hogy rendelek megint (mert korábban meg sikerült jót rendelnem), nekem is megfordult a fejemben, hogy vajon nincs-e egy "fekete listájuk". De nyilván amúgy nincs, hatalmas cég.

A futár meg gondol amit gondol. Én csomagponton dolgozom, két futárcég is szállít ide. Mindkettőnél halálra szidja a futár a rendelőket, mikor adja át nekem a csomagokat. Ha csak valami kis kínai kis bigyó, akkor azért, hogy ezt minek kellett a fél világon át utaztatni, biztos nagyon fontos cucc van benne. Ha meg valami nagy nehéz doboz, akkor azért, hogy a K anyját annak, aki így kiszúrt velük, hát neki leszakad a háta. Szóval azt hiszem a futárok mindenkit egyformán utálnak 😀 Mondjuk ha senki nem rendelne, akkor meg nem lenne munkájuk.

2022. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak halkan kérdem, ha ennyire nem jó a rendelés, miért nem élőben vásárolsz, egy boltban, felpróbálva a terméket?
2022. júl. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

#9 Bár gondolom a kérdezőnek szólt, de nálam pl több oka is van. Egyrészt valahogy nem tetszenek a boltok kínálatai. Amit megengedhetek magamnak azok a fast fashion üzletek, de alig találok jó ruhákat. Valahogy minden béna, vagy átlátszó, vagy lóg mint egy fazontalan zsák, vagy olyan kivágott, hogy nem lehet alá melltartót venni, vagy valami undorító anyaga/színe/mintája van. De tényleg, nem tudom kinek gyártják ezt a sok hordhatatlan borzadványt (Most ez főleg az egyberuhákra vonatkozik.) About You-n ellenben tök jók vannak. Igen, néha rossz a méret, de akkor visszaküldöm. És ott legalabb van ami tetszik normális áron.

Cipőre nem szeretek sokat költeni, annyiért max a CCC-ben vagy a Deichmann-ban lenne egy-két darab amiből "vàlogathatnék". Szóval semmi választék. Ecipőn ellenben beállítom a max árat, és tucatjával-százával mutatja a megvehető cipőket.

A harmadik ok, hogy utálok plázázni. A tömeg, az unott eladók, a hülye zenék, a sok vilàgtalan nyomorult aki kínjában egész nap ott dzsemborizik mert nincs jobb dolga, a lesből támadó biztosítási ügynökök és mini szappan tukmálók. Semmihez nem lehet hozzáférni, áll a sor a próbafülkek előtt. Fúj. A turkálókban ez nincs, ellenben oda is kell türelem, hogy találj valamit, ami tetszik is, és a méreted is. Ebből a szempontból még időigényesebb, mint a plázázás, mert még csak szortírozva sem nagyon vannak a ruhák. Én nem szeretem, ha rámegy erre a fél napom, bevallom mindig idegbetegen jövök ki az ilyen helyekről, hogy mennyi időt elcsesztem, és semmit nem találtam.

A rendelés kényelmes. Otthon a kanapén pontosan rá lehet szűrni hogy mit keres az ember, milyen árban, színben, fazonban. Nem kell egymillió irreleváns rongyot végignéznie, béna zenét hallgatnia, plázazombik jelenlétét elviselnie. És a választék összehasonlíthatatlan. Megváltás, hogy vannak ilyen oldalak. A hátrányuk, hogy igen, van hogy nem stimmel a méret, vagy mégsem tetszik a ruha. De amíg ingyen kihozzàk, és ingyen vissza is viszik, addig ez sem nagy baj. Gondolom amúgy a cégnek sem, különben nem lenne ilyen lehetőség.

2022. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!