Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen lány számít csúnyának?

Milyen lány számít csúnyának?

Figyelt kérdés

Linket is adhattok! Amúgy nem olyan képekre vagyok kíváncsi, ahol látható születési-balesetiből adódó rendellenessége van egy lánynak, hanem amelyik tényleg csúnya. Pl. mutatnátok nekem képet nekem olyan lányról, aki bár ápolt mégis ronda?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 22. 17:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
Ha ápolt nem csúnya. minden nőnek megvan a maga szépsége. azt kell kihangsúlyozni. ne keress csúnya lányról linket nem fogsz találni, csak max igénytelent.
2010. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Én is csak ennyit tudok mondani, hogy nincs csúnya nő, csak ápolatlan. A (számunkra) legcsúnyább nő más szemében lehet, hogy gyönyörűnek tűnik.
2010. szept. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Csunya lány nincsen max igénytelen ápolatlan . Viszont ha vkinek a sors nem tökéletes arcbőrel áldotta meg az brobálja kiemelni az öltözködését a frizuráját hatalmas nagyot dobnak egy kis aproság az ember külsején.
2010. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Összehasonlítási alapon kerestem képet. Se a bőröm nem jó, állandóan pattanásos vagyok, már egy csomó krémet kipróbáltam semmi se használt. Az utóbbi három évbe volt legalább tizenkét féle frizurám volt, úgy rövidebb mint hosszú, mindegyikre azt mondták rosszul áll. :( Szemüveges vagyok, még ez is ront az összképen, ráadásul vastag a szemöldököm, van egy pici bajuszom is - bár az nem látszik. Már annyit könyörögtem anyukámnak, hogy engedje meg hadd szedessem ki, de nem ment bele, becsapni meg nem fogom.

Ráadásul alacsony vagyok, picit vastag a combon és nagy a fenekem. És annyira elegem van belőle, hogy mindenki csúnyának tart, már sokszor hallottam ahogy hátam mögött összesúgnak, és mivel jó a hallásom, legtöbbször meghallom, amit mondanak. :(

2010. szept. 22. 18:17
 5/13 anonim ***** válasza:

kim mcguire: [link]

[link]

de még ő is lehet szép: [link]

2010. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

18:20as vagyok, most olvastam el amit írtál...hát mintha csak rólam írtad volna. Hány éves vagy?

Én 22, és a bajszom én szedem, ez nem becsapás kérdése az anyuddal szemben...vastag a combod? én futok, g.korizok de ha te ezt nem tudod, akkor otthon a szobádban végezz gyakorlatokat, van a neten sok minta erre..

Frizura? kérd meg a fodrászt h nyírja le neked azt a hajat ami szerinte a legjobban állna neked...szóval ne te válassz!

Én is szemüveges vagyok, 2féle szemüvegem van. az első vastag keretes volt, mindenki mondta milyen jók ezek a szemcsik, és h jól is állnak...

szerintem igenis jól nézel ki, csak még fiatal vagy...

2010. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
első kommentes vok, szintén szemüveges! ettől még valaki nem csúnya, bár magammal szemben én is kritikus vagyok és veled is szerintem mindössze ennyi a gond. Írtál a combodról a fenekedről de nem írtál elég sok más dologról amire lehet fektetni a hangsúlyt kompenzálva a hiányosságokat vagy hibákat. arra "irányítsd a tekinteteket" ami előnyös rajtad (olyan nincs hogy nincs semmi) ettől nő az önbizalmad ezáltal pozitív lesz a belső kisugárzásod ami szintén sokat számít a külső szemlélőknek, bár nem az a fontos hogy más mit gondol vagy mit mond.
2010. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

pedig igenis meg kell győznöd anyud, hogy neked ki kell szedetni a szemöldököd. miért nem engedi, 500asért kiszedik a legdrágább helyen, utána egy csipesszel igazgathatod a visszanövő szálakat. a bajusz meg ha halvány, akkor az nem érdekes (egyfelől) de ha kiszedetni nem is, szőkíttetni?


és volt olyan haj, ami neked tetszett? jól érezted benne magad, vagy jobban mint a többiben? azt viseld! jobb lesz a közérzeted, és ez igenis sokat befolyásol rajta. vagy kérd ki egy fodrász véleményét.


a bőröd - gőzölj, tisztíts, és radírozz, vagy ha pattanásos, akkor baba szappannal mosd.

2010. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja és egy megfelelő szemüveg, öltöztet :)
2010. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy nagy orrú lány lehet szép? Tudom, hogy lehet, csak úgy értem, hogy valaki nem néz máshogy a lányra a nagy orr miatt? Igaz h egy lány ha szép és nagy orra van akkor sem lesz olyan mint egy normális orrú? Én legalábbis ezt érzem.
2010. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!