Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek rockernek vagy...

Szerintetek rockernek vagy Discosnak jobb lenni? Irjátok le fiu vagy lány és kort is. Rockernek miért jo lenni? Jó dolog feketében járni csúnyának, büdösnek lenni meg sose bulizni csak koncerteken ricsajt halgatni meg rázni?

Figyelt kérdés
Ezeket ne sértésnek vegyék a rockerek de ha jol belegondoltok gyereknek még jo rockernek lenni meg felnőtt,öregembernek de kamasz korban meg 20as éveinkbe nehogymár kimaradjunk a nightclubbokbol a szép lányokbol(mert rocker lányok elég csúnyák) meg 1 igazi buli discoban van.Melyik lánynak kéne egy rocker?Ne jöjjetek nekem Elvissel nézzétek már meg mai rockereket városba csóriznak pénzt isznak büdösek azok a hajak fujj lányok és fiuk is csunyák
2009. dec. 16. 13:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/177 anonim ***** válasza:
90%
Ez baromság. Te is ugyanúgy általánosítasz, mint mindenki más. Mi az, hogy minden rocker csaj csúnya???!
2009. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/177 anonim ***** válasza:
91%
Sztem egyáltalán nem csúnyák a rocker lányok. És a diszkós lányok közt is van, elég randa egyed. Én goth metált hallgatok, mert az tetszik. És én éppen h 13 évesen hallgattam az ilyen tinglitangli zenéket :)) De már egyszerűen meguntam. És egyáltalán nem öltözök szakadtan. Öltönyben vok a melóm miatt :S, de rockerként is lehet öltözni igényesen. Nekem is van bakancsom, bár bőr feszülős cuccaim nincsenek, de csak azért mert nem szeretem. Emo hajam van, de csak azért mert tetszik. Sztem nincs különbség a két fél között. Diszkósok között is vannak igénytelenek...
2009. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/177 anonim ***** válasza:
89%

rocker, 23/F


nem vagyok se büdös, se igénytelen, sőt. vannak barátaim, igazi, élő zenékre járunk bulizni, és a goth lányok a legeslegszebbek, a death-punkrock lányok pedig a legvadabbak.


nightclubba felesleges járni, mert jobb esetben otthon is megkapod, de azért néha-néha (pláne külföldön) nyugodtan el lehet menni, stílustól függetlenül, csak mert fun.

2009. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/177 anonim ***** válasza:
95%
Hol is kezdjem. Először is, akiket te rocker néven emlegetsz, azok csövesek. Az igényesség nem feltétlenül függ a zenei beállítottságtól. Másodszor, a rocker lányok igenis szépek. Harmadszor, a rockerek se isznak többet a diszkósoknál (jussanak eszedbe azok az iszunk-hányunk-belefekszünk típusú bulik...). Negyedszer, a diszkó szar, a zene élvezhetetlen, meg lehet fulladni a cigifüsttől, és az egész hely tele van tizenéves részeges p*csökkel és p*csákkal, akik ha épp nem a vécében dugnak, akkor rázzák a seggüket arra az előbb említett, zenének nevezett valamire. Ötödször, ha azt mondod, hogy egy rock klubban nem lehet jó a buli, akkor nagyobbat hazudtál mint gyurcsány. És hatodszor, inkább vagyok tiszta feketében, bakancsban, láncokkal és tüskékkel, mint rózsaszín ingben, szűk farmerban, konzerv cipőben, szőrös kapucnis nejlonzsák hatású pufi dzsekiben, csillogós fülbevalóval a fülemben.
2009. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/177 anonim ***** válasza:
89%

Azt meg honnan szedted hogy a rokkerek büdösek meg csúnyák?!

Nem vagyok rocker mégis azt kell mondanom iszonyú buta vagy

2009. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/177 anonim ***** válasza:
90%

Én meg rocker vagyok,20 éves és lány!!!

Nem vagyok büdös,nem vagyok igénytelen,normális ember vagyok...

És én is járok koncertekre,aminek tudod az az előnye,hogy látom is aki játszik,és arra tombolok!

A discoban ezzel szemben(igaz életemben nem voltam)valami elviselhetetlen kolótyolás és zörgés megy ,amit ti mertek zenének nevezni:S

És nem csúnyák a rocker lányok.

Csak mivel van is valami a fejünkben ,nem fekszünk meg minden pasinak,mint azok a riherongyok,akiket a discoban egy jó drága koktél után már hegeszthetsz is a kocsiba,vagy a mosdóba!

Ráadásul,ha megnézel egy fesztivált,ahol önkéntesek szedik a szemetet koncertek után,meg egy diszkót(ahogy hallottam),ahol egy éjszaka végére állítólag seperni lehet a külömböző fajtájú tablettákat,akkor aztmondom,hogy büszke vagyok,hogy rocker lehetek!

Ja...és alánk nem apuci adja a csajozós,meg pasizós luxusautót,hanem elmegyünk melózni!

Arról nem is beszélve hogy amit hallgatunk annak mondanivalója van!!!!

Tíz év mulva valaki megkérdezi,ki volt aza híres dj...mit mondanál?

Ezzel szemben elég ha annyit mondok:Metallica!

Iron Maiden....és végtelenségig sorolhatnám még!

Magyar zenekarok is nagyon sokan vannak,akiknek olyan számaik vannnak,hogy besz.rsz

Szóval ennyit erről!!!!!

2009. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/177 anonim ***** válasza:
89%

én inkább diszkó zenét hallgatok, meg olyan jellegű bulikba járok, de soha senkit nem nézek le azért mert más stílusú zenét hallgat, régebben hallgattam rock zenét is és mai nap kedvelem is de már nem áll olyan közel a szívemhez

szóval mind1 ki mit hallgat ígyis-úgyis ugyanolyan értékű ember

2009. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/177 anonim ***** válasza:
92%

Annyira gyerekes ilyen alapon ítélkezni... Meg most kinél téma ez, hogy valaki "rokker" vagy "diszkós"?:D Ez már a vég.


Na de most fogom magam, és "lealacsonyodom" annyira, hogy mondjak véleményt.

Az egyik előző válaszoló olyan jól leírta, hogy egy discobz*i gyerek hogy néz ki. Több olyan is van az osztályunkban, és hányingert kapok tőlük.

Én 15-16 éves korom körül voltam amolyan rocker féleség, és kikérem magamnak, hogy csúnya lettem volna. Akkor is ugyanúgy minden nap hajat mostam, ugyanúgy megválogattam a ruháimat, ugyanolyan ápolt voltam mint most. Még mindig főleg rock zenét hallgatok, de kinőttem a szakadt farmer + zenekaros póló (csakis női fazonút hordtam) + firkás tornacipő korszakból, már teljes mértékben nőcisen öltözöm, de belülről még mindig rocker vagyok.:)

Discoban eddig életemben 2x voltam, és undorodom tőle. Elég hülye vagy, ha azt hiszed, hogy csak ott van jó buli. Én a kocskamókákat, koncerteket, a belvárosban való csatangolásokat sokkal jobban élvezem, mint a hülye tuc-tuc zenét, az undorító b*zis srácokat és az üres tekintetű libákat.

Szerintem sokkal igényesebb dolog ÉLŐ zenére tombolni + kultúráltan(a seggrészeg rockereket is elítélem) inni, mint csilivili ruciban seggrészegen megb*szatni magunkat.

Dehát te tudod, általánosíts csak nyugodtan.

Van atomronda rocker lány, és szép is. A discos libák meg általában buta, agyoncicomázott kis spinék.

2009. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/177 anonim ***** válasza:
83%
Hát nem hinném, hogy ezt így ki lehet jelenteni, hogy a rocker lányok csúnyák. Max azt, hogy az öltözködésük nem nőies. Unokatesóm is rocker volt, kimondottan szép lány és ez még a rocker szerkóban is feltűnt a pasiknak. A diszkós csajok ugyan nőiesek, viszont a többségük kínai piacos, gagyi, "tegyük ki amink van" ruhákban járkál. Szerintem nem csak ez a 2 irányzat létezik, vannak olyan zenei stílusok amik bár nem ennyire kirívóak mint a 2 általad említett, viszont normális öltözködésű emberek (zömében egyetemisták, illetve akik már végeztek) járnak a koncertjeikre, akikkel bármiről el lehet beszélgetni.
2009. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/177 anonim ***** válasza:
87%

OMFG... Ezt a sok okosságot te magad találtad ki egyedül, vagy segített is valaki, kedves kérdező? :P

Alap hogy a rock a legjobb! Bár én nem vagyok a hagyományos értelemben vett rocker, de éjjel-nappal rockot hallgatok, a ruháim is extrémebbek, mondhatni keveredik benne a punk és a goth irányvonal (ne kérdezze senki, hogy csinálom, de megoldottam - leginkább úgy nézek ki, mint egy boszorkányXD) Viszont az biztos, hogy sokkal jobb a diszkónál egy jó kis koncert vagy rockkocsma.

Jah, és kikérem magamnak, hogy büdös vagy ápolatlan lennék! Chh... Igényes és ápolt vagyok, ráadásul nem is randa. Egyáltalán nem:P

A diszkósok viszont úgy, ahogy vannak, gázosak. De ők kinövik a hülyeségeiket, a rock viszont (bár végtelenül elkoptatott kifejezés) egy életérzés.

És igaza van az egyik válaszolónak, a dj-ket úgy elfelejti mindenki, mint annak a rendje, viszont a nagy rockbandákra évek (sőt, évtizedek) múlva is emlékeznek:D

17L

2009. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!