Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmözéshez valaki szokott...

Műkörmözéshez valaki szokott díszeket, vagy esetleg ecseteket rendelni olyan oldalakról, mint pl az Aliexpress? Ha igen akkor ti honnan és melyik oldalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 2. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem csak, hogy díszeket ecseteket, de még géllakkot, tipeket, polygelt lámpát amit el tudsz képzelni mindent Aliexpressről rendeltem. Teljesen okésak, mindig csak dicsérve vannak. :) Valószínűleg nem a szalon minőség mondjuk a géllak, de szerintem otthonira tökéletes. A díszek egyebek meg a szalonokban is ugyanazok az olcsó kínaik.
2022. aug. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ:)
2022. aug. 3. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Sheinról
2022. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Néztem én is a Shein, viszont onnan még soha nem rendeltem semmit.. milyen árba van a szállítás? Kb mennyi idő mire megjön a csomag? És számolnak fel +ba valamennyi összeget mint az Aliexpress pl.?
2022. aug. 3. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hét alatt megjön. Én mindig annyit rendelek, hogy nincs szállítási költség. Nem tudom mekkora összegtől van egyébként az ingyenes szállítás, 10-12ezer értékben rendelgetek. Plusz összeget nem számol fel, ráadásul mindig ad kupont is 10, 15, 20 százalékost a teljes összegből.
2022. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget:)
2022. aug. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!