Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a végső leárazás, ami...

Ez a végső leárazás, ami minden fast fashion üzletben most van (pl New Yorker, H&M) meddig tart?

Figyelt kérdés

2022. aug. 3. 12:10
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha jól tudom ez a leárazás nyár végéig tart (aug. 31.), viszont sok esetben augusztus 25 körül megszűnnek a nyári akciók és jön az ősz elejei kiárusítás, ami az összes nyári termékre vonatkozik (outlet áron szoktak olyankor lenni a ruhák az összes boltban).

Személy szerint én Webshopban szoktam vásárolni többet, mikor akció van, mivel ott még a leakciózott termékeket még jobban leértékelik ezután pedig beteszik a "hóvégi leárazás" részlegben, amikor már tényleg fillérekért kaphatod meg a ruhadarabokat. Emellett sok weboldal az első vásárlásodra kuponkódot ad, vagy infueszerek kódját is lehet használni, melyeket videójukban reklámoznak (nyilván ez az infuenszer-kuponkód kb. 1 hónapban 1x fordul elő).

Visszatérve a boltban történő leértékelésekre; egy pár boltot leírok Neked, ahol hatalmas leárazások vannak (hátha segít :)):

-Pull & Bear (eggy 4000 ft-s pólót 700 forintért vettem )

-Bershka (3000 Ft volt egy dzseki, itthon megnéztem az eredeti árat, ami 10.000)

-Zara (15.000 Ft volt egy blézer, amit akciós áron 3599 Ft-ért sikerült beszereznem)

-H & M (1000 Ft értékbe vásároltam egy egyberuhát és egy hajcsatot)


Az előbb említett boltokba ajánlom a vásárlás, a többibe is van akció, de nem ilyen szintű.

Szép napot!:)

2022. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a részletes választ! A H&M-ben én is most vettem 2 topot és egy egyberuhát összesen 2000 forintért, ezért is voltam kíváncsi, hogy ez a nagy leárazás meddig tart. Ezt az ősz eleji kiárusítást már várom, köszi a tippet! :D

2022. aug. 6. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!