Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor mi számít husinak?

Most akkor mi számít husinak?

Figyelt kérdés

Több kérdést is olvastam itt, és kb nincs husi kategória. Egy csomó husi lányra azt mondják, hogy ez egyáltalán nem husi, a következő szintre pedig már azt, hogy elhízott és kövér.

Linkelnétek olyan lányt, aki szerintetek husinak számít?

Ő például az? [link]


2022. aug. 4. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ő nem az szerintem.
2022. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Husi nincs, husis az, ami elvileg létezik, de ez a mérsékelten kövér szebben kifejezve
2022. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Husi az szerintem becézve az, akin van felesleg de még nem annyira kövér. A képen a lány alaposan be van gyömöszölve a magas derekú nadrágba és a legtöbb képen takarja a hasát, a nagy képen elég vastagnak tűnik a dereka de lehet csak a rossz póz miatt. Viszont nem hiszem, hogy lenne rajta felesleg csak annyira erőltetetten pucsít és húzza be a hasát minden képen, hogy valószínűleg azzal nem elégedett.
2022. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Hogy lenne már husi?


Husisnak a kövéreket hívják eufemizmussal. A többi vagy vékony vagy sportos vagy ha nagyobb a melle, bögyös. A husi az, aki lötyög rendesen.

2022. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a többi képét,ez a kép olyan előnytelennek néz ki,nem látszik a dereka sem,olyan mintha tök egyenes lenne ott,lábai vékonyak,a mellei ilyen közepesek de kb ennyi..

Nem husis a csaj.

De mindenkinek más a "husi" szó jelentése.

2022. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
0%

Husi= az a kissé túlsúlyos csaj, akit még dugnànk.


Ő nem husi.

Bmi-vel ki lehetne fejezni, de valszeg szàmodra az se mond semmit.

2022. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Számomra husi, hát van rajta fognivaló pozitív értelemben, aki vékony arra nem lehet azt mondani, hogy “husis”.
2022. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem az instáját,szerintem nem husi,de meg kell jegyeznem,hogy nagyon unalmasak ezek az instán pózolós,shaket ivós,edzőtermekben pózolós lànyok
2022. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A linkelt insta csajon latszik a redszeres sport,az izmok . Kifejezetten sportos egeszseges.

Semmikepp se husi (azaz enyhen elhizott!!)

2022. szept. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!