Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az automata karóra pontatlansá...

Az automata karóra pontatlansága csak egy irányba térhet el?

Figyelt kérdés

Meg van adva hogy +25/-15 sec/ nap az óra pontatlansaga. Nos ez csak plusz vagy minuszba terhet el? Vagy mindkettobe ?

Olyat hallottam hogy csak egy irányba. Viszont az korrigalhato. Én azt tapasztaltam hogy +2 este8kor , ejfelkor +2 es reggel -2 sec. Nalam mindet iranyba ment



2022. aug. 5. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezeket az órákat befolyásolja, hogy milyen helyzetben vannak, így mindkét irányba eltérhet, de ez nem az időponttól függ, hanem a használati szokásodtól. De a te eseted a legjobb, már ha nem kell másodperc pontossággal meghatározni az időt, mert egy nagyon szűk tartományban oda-vissza tér el, így nem kell korrigálni.
2022. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
Ahogy #1 mondja. Az óràs szakma emellett 6pozícióban mér jàràseltérést.
2022. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszotokat! Razkodasnak mennyire lehet kiteve az ilyenora?
2022. aug. 5. 11:11
 4/12 Noren1989 ***** válasza:

A normàl terhelést jól bírja.

Amit nem javasolnak, az a nagyobb dinamikus terhelés, plusz a vízàllósàg is érdekes...

2022. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elektromos rollerrel elegge raz a kormany . Szerintem ha azzal megyek akkor nem fogom hordani.

200M /20bar a vizallosag koronazarral “elmeletben”

2022. aug. 5. 13:20
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
Dinamikus terhelésben az éppcsak pancsolós.
2022. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezeket az orakat garancian belul belehet szabalyozni hogy ne siessenek mondjuk?
2022. aug. 5. 19:02
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
Bàrmikor. Igaz, hogy legtöbbször érdemes nagynevű helyekre menni vele. Pl Seiko Boutique...
2022. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Seiko Boutique az gariban allitja az Orient orat?

Azt veszem eszre hogy nekem siet az ora mindig adodik hozza.


5 ora alatt +3 sec

Idaig. (Time.is oldalhoz allitottam.)

2022. aug. 5. 22:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a megadott gyártói értéken belül van nem nyúlnak hozzá sehol. Ektromos rollezést meg hanyagolnám, szétcseszi a mechanikus órákat. Nekem van külön kvarcórám motorozáshoz. Az bírja.
2022. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!