Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miket tesztek meg azért hogy...

Miket tesztek meg azért hogy az évek múltán is meg maradjon jó külsőtök? Vagy a testsúly tartása érdekében?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én igazából szerencsésnek mondhatom magam mert tiszta (arc)bőröm. Sosem voltam pattanásos, tini koromban sem,ritkán voltak akkor is csak kicsik. Rendszeresen tisztálkodok, nem sminkelem agyon magam, szemceruza, szempillaspirál és labello néha szájfény. Testápolót szoktam néha használni. Egészségesen és rendszeresen próbálok étkezni, sajnos ez általában nem megy mivel nincs sok időm, de próbálom beosztani. Édességet ritkán eszem viszont a nagy "bűnöm" a kávé. Mindig, mindenhol. Eddig bevált, remélem egy sok évvel később is megmarad. 21/L
2010. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia igyekszem foglalkozni a börőmel napi gondos arctisztitás hidraltálás heti 1 vagy 2 alkalommal pakolást rakok fel igyekszek sok zöldséget gyümölcsöt enni. Oda figyelek az öltözködésemre .brobálok tornázni mozogni ami 2 kisgyerek melett nem nehéz feladat Talán ennek is köszönhető hogy 2 gyerek szülés után is a sulyom annyi mint 17 évesen volt 57 kg talán nagyából ennyi .
2010. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam üzemorvosnál és , amikor beléptem ezt mondta, szó szerint: "

Nahát!! Végre valaki, aki nem dohányzik, gyönyörű a bőre és a szeme is tiszta és csillog, fogadjunk, hogy alkoholt sem iszik!!! "


És valóban..26 éves vagyok és a doki szerint 20-nak nézek ki.Nem dohányzom, soha nem is próbáltam és nem vagyok anti alkoholista, de nem is szoktam inni, kb. 4 havonta egyszer egy felest, vagy bort.

Heti egyszer tornázok, de ezt a cukorbetegségem miatt teszem. Nem ehetek fehérlisztes dolgokat és cukrot se nagyon, viszont a napi 1 kávét iszok.


De hiszem a hogy a dohányzás és az ital kihat a külsőre is.

2010. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem tÚl szép a bőröm.szeretek kajálni és erről nem is mondanék le.a súlyommal, alakommal nincsen problémám 162/50kg.minden nap tornázom egy órát sokat pihenek..minden krémet amit meglehet venni kipróbálok de sajnos előjön mindig egy-egy patti..persze lesminekelem:)
2010. szept. 23. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!