Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a lógó mell...

Mit lehet tenni a lógó mell MEGELŐZÉSÉNEK érdekében?

Figyelt kérdés

+ kérdések:


- igaz az, hogy a kis mell kevésbé hajlamos a lógásra, mint a nagy, vagy ez csak egy urban legend, amivel a kis mellűek vigasztalják magukat?


- mi a helyzet a melltartóval? egyik helyen azt írják, hogy attól lóg, ha nem hordjuk, a másik helyen meg azt, hogy akkor fog lógni, ha hordjuk. öntsünk tiszta vizet a pohárba!


- sportolok (futok), gondolom, ez nem tesz túl jót neki. a sportmelltartó elég védekezés, vagy van még esetleg más praktika?


Hangsúlyozom, egyelőre csak megelőzésről van szó, hálistennek még nem vagyok érintett, de nem akarom megvárni, míg megereszkednek.


2011. aug. 4. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

1. szerintem nem igaz, minden mell ugyanúgy lóghat

2. ha nem hordod akkor lesznek lógó tőgyeid

3. elég védekezés a sportmelltartó

2011. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor jobb, ha itthonra is veszek melltartót?


Mert mostanában nem nagyon csinálok semmit, kertészkedéshez, főzéshez, itthonléthez pedig nem szoktam felvenni. Ezek szerint kellene?

2011. aug. 4. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
hacsak nem vízszintesben főzöl akkor szerintem igen :D
2011. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sportmelltartó. Én 15 éves vagyok életemben talán 2x volt rajtam igazi melltartó a többi mind ilyen"gyerektopp" vagy sportmelltartó és olyan feszesek a melleim:)
2011. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de 15 évesen még nem annyira vagy kompetens a témában. De azért köszi a válaszod. :)
2011. aug. 4. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:

A kis mell kevésbé hajlamos a mérete (vagy épp a nem mérete) miatt lógásra.

A neked megfelelő melltartóról azért fújnak annyit, mert az tartja meg normálisan a melleid, attól marad a helyén és ezzel előzheted meg a lógást, tehát nappal hordd, éjjel ne.

Ha nem érzed, hogy túlságosan ugrál, akkor teljesen elég.

2011. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Beszarok a kis 15 éves hogy osztja az észt, neki nem lóg a melle, nahát :DDDD



Hogy ON is legyek: jó (!) melltartót ajánlott minden nap hordani. Sportoláshoz sportmelltartó, este hideg-meleg váltózuhannyal rásegíthetsz. A szőlőmagolaj is feszesít, de ha nem lóg még, akkor megelőzésnek a többi is megteszi.

2011. aug. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!