Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aquolina - Pink Sugar. Mit...

Aquolina - Pink Sugar. Mit gondolsz erről az illatról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 17:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2010. szept. 23. 17:47
 2/12 anonim válasza:
100%
Nagyon jó! Én nagyon szeretem. :)
2010. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szeretném, de annyira drága. :( imádom pedig.
2010. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Nagyon édes, vattacukor illatú. Az a jó, hogy nem kell belőle sokat fújni, mert sokáig megmarad az illata. Nagyon tartós! Egyszerűen LOVEEEE!!
2010. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Imáádom!!! Úgy 3 hete vettem újat,mert az előző már kifogyóban volt =)Olyan jó érzés mikor mindenki a közeleben megkérdi,hogy mi ez a vattacukor illat :D
2010. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
16 felett elég ciki. Régen max a gyereksminkek között lehetett kapni ilyesmit. Vonzza a bogarakat. Tazítja a férfiakat (nem a pasikat, kisfiúkat :D) Én drágállom az árát is, mivel semmi kifinomultság nincs benne, egy jó parfümnek jó az illata, de nem hasonlít konkrétan semmire, sokkal összetettebb, letisztultabb. Ja és minden második csitri ilyet használ, uncsi. És hányingerkeltő, mikor a trolin belefutok egy csapat kislányba, és olyan brutális szagfelhőt húznak. Annyira nem is tartós azért (bár so-so), délután mikor ugyanezekbe futok bele, már semmi sehol nem érződik XD
2010. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: látom marhára képbe vagy a parfümök terén. ez egy gourmand parfüm kategória, aminek pont az a lényege, hogy ehető dolgokra hasonlít az illata. tudni kell viselni. attól hogy a csitrik is használják, az még nem a parfüm hibája.
2010. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy az a lényege, még nem kell, hogy tetszen is. Véleményt kértek, én elmondtam a sajátomat, neked tetszik, hát használd.
2010. szept. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én odavagyok az édes illatokért. A Pink Sugar nekem telitalálat! :-)
2010. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
nem kell, hogy tetsszen, de az nem érdembeli vélemény, ha azt írod, hogy ciki, meg csak kis pics*k illata.
2010. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!