Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pattanások ellen, valami?

Pattanások ellen, valami?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani valamit ellene?


Olyan is jó ami rövid időn belül megszünteti, és olyan is ami az ellen van hogy megjelenjen a bőrömön. Főleg arcra.


Köszönöm a válaszokat!



2022. aug. 14. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Megelőzésre azt mondanám, hogy figyelj a rendszeres, helyes bőrápolásra, de főleg a tisztítás részére, de túlzásba sem szabad esni. Nyilván nagyon sok bőrtípus van, tehát nem biztos, hogy ami nekem bevált, az másnak is. Szóval csak a saját tapasztalatomról tudok beszélni: az én arcbőröm normál, a homlokomon enyhén zsíros, főleg melegebb időben. Minden este fürdés után lemosom micellás vízzel, valamint hétvégente feldobok egy aktívszenes arctisztító pakolást. Amióta ez a rutinom, sokkal kevesebb pattanásom van. Amikor viszont előjön egy-kettő, akkor általában tapaszt használok rá. Csodát semmilyen terméktől nem kell várni, mert semmi nem fogja úgy eltüntetni 2 óra alatt, mintha ott sem lett volna. Viszont nekem a tapasz vált be a legjobban. Azon belül kb mindegy, melyik, többet is próbáltam már, de a 700 forintos dm-es is ugyanazt tudta, mint a drágább. Általában az esti tisztítás után rakom fel, egész éjszaka rajta van, és reggelre kevésbé piros, csúnya.
2022. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is ki fogom próbálni!
2022. aug. 14. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Injekciós tű meg két ujj, szakszerűen. Ropogva jönnek ki, főleg a komedók.
2022. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!