Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen férfi parfümöt használt...

Milyen férfi parfümöt használtok, ami tartós és nem túl drága?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem használok olcsókat meg definiálhatnád hogy neked mi az olcsó de pár kézenfekvő javaslat:

Davidoff Cool Water és változatai

Versace Dylan Blue

Versace Eros

Halloween Man X


Mindegyik olcsó, tartós, szintetikus.

2022. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1. Illatukat tekintve ( tudom , ha rákeresek kiadja az illatcsaladot) milyennek tekinted? Melyik mas letezo parfumhoz tudod hasonlitani?
2022. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

Mit?

2022. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Feltettem egy kérdést amire ennyivel valaszolsz hogy mit.

Ilyen ember véleménye/tanácsa nem érdekel köszi ;)) amugy mind tini illat versace eros kuka. Fuj többi is.


Amit linkeltél ârban 20ezer korul van. Versace kozul bottled night valt be, boss kozul pedig a narancsos. 40-50ezer.:D

2022. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ha egész nap tartósan és intenzíven akarod érezni magadon, akkor parfümolajba gondolkozz. Az olcsó parfümök 20k alatt nem igen tartósak. Még talán a kimért parfümök érik meg az árukat 3-4 ezerért. [link] , de az olcsók közül is van jó pl:

Calvin Klein, Kappa, Mexx, Joop!, Hollister illatok.

2022. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eros versacce
2023. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!