Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Észre vehető ha valaki parókát...

Észre vehető ha valaki parókát hord?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A paróka minőségétől függ, meg hogy mennyire közelről sasolod.


Az átlag ember egy progesszionálisan feltett, jó minőségű parókát nem vesz észre.

2022. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában igen. Nagyon minőségi darabok azok amiket nem lehet felismerni és nagyon drágák is.


Viszont semmi gond nincs azzal ha valaki párokat hord. Szóval ne szégyelld vagy valami ha épp nem telik 50 ezer csak erre vagy épp szeretnéd magad látni hosszú rózsaszín hajjal.

2022. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hagyományos sapkaszerű parókát természetesen ki lehet szúrni, de a profi, stúdióban készült, hajra-fejbőrre ragasztott fajtát már csak akkor ha megtapogatod.
2022. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Ha több alkalommal találkoztok, és szinte mindig ugyanolyan a haja, a kinézete a hajának, akkor tuti az.
2022. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én külföldön élek, és itt nagy létszámú fekete meg orthodox zsidó etnikum van.


Tudom, hogy paróka van rajta, mert nem vagyok hülye, heti háromszor más színű meg hosszúságú meg textúrájú hajuk van, de nem, nem látszik.


Az ilyen ragasztott parókák nagyon élethűek, van rajtuk babahaj, választék minden, és úgy rá van alapozózva, hogy meg nem mondod, hogy nem az övé.

2022. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!