Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy hat hónapos szúrásnál...

Ékszerteknős kérdése:

Egy hat hónapos szúrásnál mennyi ideig vehető ki a köldökpiercing anélkül, hogy a lyuk beforrna?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy piercinget csinaltatni, de a nyári osztálykiránduláson a tanárnő észrevenné. Gondoltam, a strandos napra kiveszem.

2018. febr. 10. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem javasolnám, mert benő.

Vannak műanyag "pótpiercingek", amiket lehet ilyenkor tenni. Vagy vegyél fel olyan fürdőruhát, ami takarja.


Bár nem igazán értem, mi van, ha észreveszi.

2018. febr. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyhazi suli. Nalunk tiltjak.
2018. febr. 11. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ennyi idő után próbáltam először cserélni, és utána begyulladt, tehát még nem volt teljesen begyógyulva. Sajnos a pót is elég feltűnő, sőt, a lyuk magában is.

Javasolnám hogy várj még vele a suli végéig, vagy amíg már nem nézik rossz szemmel. Én is egyetemistaként csináltattam, és utólag nagyon örültem neki hogy nem előbb, mert hiába vigyáztam rá, sok probléma volt vele. Így nem kellett azon aggódni, hogy pl. mi lesz tesiórán (hidd el, ha rendesen begyullad egyszerű mozgásnál is nagyon tud fájni). Szóval szerintem nem vagy elkésve.


Ha mindenképpen megcsináltatod nagyon fontos, hogy mindig mindent fertőtleníts, például mikor újra beteszed. Egy kis doboz betadine például praktikus, mert bárhová magaddal tudod vinni, és akár strand után is jól jön ha kéznél van.

2018. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!