Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne ha...

Szerintetek gáz lenne ha tetoválóművésznek tanulnék lányként?

Figyelt kérdés

igazából. nincs még tetoválásom...piercingeim vannak de nemsok. művészeti szakra (grafikára) járok szóval valszeg elég jól rajzolok (magamnak nemmerem bevallani) és iszonyatosan érdekel ez a tetoválós dolog...másoknak maradandót alkotni...fantáziám beleadhatom...tehetségem...olyan jó lenne...de mit gondolnak róla az emberek? szerintetek?


17/L


2010. szept. 24. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne gáz? Léteznek női tetoválóművészek is, hajrá ;)
2010. szept. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hajrá:)!!
2010. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de ez nem egy biztos szakma.Kicsi az esély hogy tényleg befusson valaki..
2010. szept. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem gáz,hogy lány vagy.Az az gáz,hogy most mindenki az akar lenni,mert ez a divat,meg ezzel egyedi meg ilyen sz*rságok -.- :D
2010. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az első 3 válaszolónak:) tudom kicsi az esélye...de ha aztnézed...semmi nem biztos...

a 4. válasszal nemértek egyet...nem mindenki lehet tetoválóművész...ahhoz tudni kell rajzolni...és tudnod kell használnod a fantáziád és még egy csomó dolog... pontosan ezért nincs sok olyan akik JÓL csinálják....ha nekem se megy oké feladom...de addig nem...és szarok a divatra...pl még 1 emberrel se találkoztam aki azt mondta vna hogy ő tetoválni akar és abból akar megélni:D de m1

azért örülök h elmondtad a véleményed:)

2010. szept. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!