Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Hogyan viselkednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan viselkednétek, miben lennétek, kikkel barátkoznátok, hogyan élnétek, ha egy csettintésre férfivá válnátok? Fiúk válasza is érdekel (mint lányként)!

Figyelt kérdés
Most kíméljük meg egymást a biszex meg transz meg mindenféle köztes alternatíváktól! Nem, nem vagyok meleg, köszönöm a kérdést. Egészséges 22 éves férfi vagyok, van egy kultúrát párkapcsolatom a barátnőmmel. A fent kérdezett szerint az érdekelne, hogy hogyan azonosulnátok az új külsőtökkel, és ehhez elvárt nemi szerepekkel. Én pl. ha lány lennék, tuti hogy jól esne nekem, ha udvarol egy pasi, meg lehet jobban figyelnék az egészségemre, hogy ne fázzon fel a vesém, de pl. idegesítene ha a hátam mögött lek*rváznának az öltözködésem miatt. 22/F
2011. nov. 6. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

tök jó kérdés, sokszor nagyon kipróbálnám milyen lenne pasinak :D összeszednék egy kis kest, bemennék bulizni, mivel csaj voltam, így a pénzéhes pi.csákat kiszúrom egyből, megfektetném őket meg a stb

mindenesetre egész nap játszanék a pö.csömmel mert tök jó hogy lehet ott valami, aztán szépen keresnék egy kedves lányt, lehetőleg olyat amilyen én voltam :) és feleségül venném

oszt annyi

2011. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám, hogy én vadászok :D És a férfi parfümök. Egész nap azzal fújnám magam.
2011. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Wáoo :)

Minden válaszolót felpontozok! Legalább 20 választ kérek :D

Minél többen írtok, annál érdekesebb a téma!

2011. nov. 6. 19:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én rengetegszer álmodoztam arról, hogy pasi legyek. :D

Szerintem én az udvarlásig igen sokára jutnék el, túlzottan be lennék telve az új férfi-testemmel. Valószínűleg saját magam álom-pasiját csinálnám meg magamból, és izomlázig verném a farkam, annyira érdekel milyen lehet pasiként elélvezni, meg önkielégíteni, de előbb-utóbb egy nőt is befűznék, mivel tudnám, hogy nőként mire vágyok, valszeg könnyen megadnám a csajoknak amit akarnak, és akkor azt is megtudnám, milyen pasiként szexelni. :D Szerintem kva jó lenne! :D

De ha választhatnék, én amúgy sokkal szívesebben lennék pasi, mint nő. Nem vagyok csúnya lány, vagy ilyesmi, de a fiúknak ezerszer könnyebb.

20L

2011. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Fiúknak ezerszer KÖNNYEBB?


Egy: a fiú vadásszon, udvaroljon, nyelje le a kikosarazást, a pofára ejtést, a hülyítést.


Kettő: Fogadja el, hogy a lányok köreiben előnytelen külső adottságai (alacsony, vékony, csúnya) miatt diszkriminálva van más pasihoz képest.


Három: Vágjon jó pofát, ha a barátnője elégedetlen vele az ágyban, vagy ha mindenért buzerálja.


:D

2011. nov. 6. 19:40
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tennék férfiként?Megkönnyebülnék,h hurrá nincs több menszesz:) Majd kifulladásig verném. Aztán a tükör elött nézegetném magam azt mondogatva,h mivan szexifiú:D Egy kis idő múlva keresnék egy kedves és okos lányt elvenném feleségül és persze nagyon szép helyen lenne a lánykérés, hisz nő voltam így tudnám h mi kell neki:)
2011. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az előző válaszoló vagyok:) Én a buzerálást mindenért meg ilyeneket lányként is megélem. Ha meg kikosaraznak annak meg inkább örűlj mert valószınű, h úgyse az a lány való hozzád:D
2011. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mus musculus ***** válasza:
Először is hegyezném a ceruzát.:D Utána természetesen felszedném szép sorjában azokat a csajokat, akik ártottak nekem eddigi életem során (akár egyszerre is tartanám őket), húzogatnám őket egy darabig, majd váratlanul dobnám egy 'meguntalak' beköpés kíséretében. Persze előtte menne az áltatás ezerrel, minddel kicsesznék alaposan. Végül én is megállapodnék egy normális mellett, azt hiszem. Szívesebben lennék fater, mint muter.:D
2011. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

"Fiúknak ezerszer KÖNNYEBB?" Igen. :D


"Egy: a fiú vadásszon, udvaroljon, nyelje le a kikosarazást, a pofára ejtést, a hülyítést." Én pont azt imádnám férfiként, hogy végre full nyíltan kezdeményezhetek bárkinél, és én lennék a világ császára, mert korábbi nőként tudnám hogy szedjem fel őket. Nőként amúgy szerinted mennyivel jobb, ha odajönnek, hogy szia akarsz dugni? És semmi más... Meg folyton azon agyalsz, hogy na vajon most csak megdugni akar? Most komolyan vesz? Most csak a testem kell neki? Most vajon csaj hülyít?


"Kettő: Fogadja el, hogy a lányok köreiben előnytelen külső adottságai (alacsony, vékony, csúnya) miatt diszkriminálva van más pasihoz képest." Na mert egy csúnya, kövér, túl magas, túl fiús, pattanásos csaj aztán nincs diszkriminálva más csajokhoz képest. Ők ugyanolyan jó esélyekkel indulnak, mint gyönyörű társaik. :D Ne hülyéskedj már ....


"Három: Vágjon jó pofát, ha a barátnője elégedetlen vele az ágyban, vagy ha mindenért buzerálja." Dehogy. Dobja ki a p.icsába. :D Ha már srác lennék, és imádnám magam, nem tűrném, hogy a barátnőm kritizálja ezt a gyönyörű férfit, aki vagyok. Ha nem tetszik neki majd lesz más. :D Amúgy lányként is ugyanúgy kritizálnak, hogy nem vagy elég szexi, uncsi vagy, nem szopsz, nem tudsz jól főzni, meg tudja tököm... Nehogy már azt hidd, hogy lányként akkora király az élet... :D


Különben fiúként nem kell menstruálni, nem kell azon aggódni, hogy mivan ha teherbe esek és a másik magamra hagy egy kölyökkel, mivan ha hízok 3 kilót seggre, nem kell a fél életedet szőrtelenítésre áldozni (bár gyanítom újszülött férfiként én túlzottan is sokat tökölnék a külsőmmel, de az átlagpasi nem teszi :D) nem kell sminkelni, nem kell hosszú hajat növeszteni, ha nem akarsz, mert a rövid is jól áll (nekem embertelen mennyiségű, göndör hajam van, ami nyáron olyan meleg, hogy néha megszédülök tőle, de ha levágnám, hülyén néznék ki) munkában azt hiszik ,határozottabb vezető lennél, csak azért mert férfi vagy, megdughatok ezer nőt is, senki nem ribancoz le ezért, meg úgy egyébként... férfinek lenni könnyebb... Sokkal kisebb erőfeszítéssel sokkal jobb pasi lehet valaki mint ugyanannyi erőfeszítéssel jó nő.

2011. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mus musculus ***** válasza:
100%

'Én pont azt imádnám férfiként, hogy végre full nyíltan kezdeményezhetek bárkinél, és én lennék a világ császára, mert korábbi nőként tudnám hogy szedjem fel őket.'

És szerinted ez vigasztalja azt, aki nem nőből lett férfivá, hanem eleve annak született? Nem lehet kellemes annyi kosarat kapni (hiszen sokan elvből nem ismerkednek az utcán idegenekkel, mások pedig csak a pasik agyának húzása miatt utasítják el őket, de ha ezeket a lehetőségeket leszámítjuk, akkor is fennáll, hogy puszta antipátia miatt lesznek elküldve), ezt valljuk be.


'Nőként amúgy szerinted mennyivel jobb, ha odajönnek, hogy szia akarsz dugni? És semmi más... Meg folyton azon agyalsz, hogy na vajon most csak megdugni akar? Most komolyan vesz? Most csak a testem kell neki? Most vajon csaj hülyít?'

Erre találták ki az "egyenlőre legyünk csak barátok" praktikát, ha feladja, vélhetőleg csak szexre hajtott.


'Na mert egy csúnya, kövér, túl magas, túl fiús, pattanásos csaj aztán nincs diszkriminálva más csajokhoz képest. Ők ugyanolyan jó esélyekkel indulnak, mint gyönyörű társaik. :D Ne hülyéskedj már ....'

Ebben igazad van egyébként, szerintem külső terén senkinek sincs könnyebb dolga.


'Amúgy lányként is ugyanúgy kritizálnak, hogy nem vagy elég szexi, uncsi vagy, nem szopsz, nem tudsz jól főzni, meg tudja tököm...'

Nekünk meg az ilyeneket kell otthagynunk a p*csába.:D


'Különben fiúként nem kell menstruálni'

Komolyan nem vágom, miért kell egetverő katasztrófának beállítani a piroskát, bizonyított tény, hogy a nők nagyobbik hányada egyáltalán nem görcsöl alatta, akik pedig azon kevesek közé tartoznak, akik igen, ellátogathatnak a doktorbácsihoz, az majd felír valami enyhítőszert a fájdalom csillapítására.


'nem kell azon aggódni, hogy mivan ha teherbe esek és a másik magamra hagy egy kölyökkel'

Ezért kell egyrészt védekezni, másrészt felelősségteljes párt választani.


'mivan ha hízok 3 kilót seggre'

Aki ezen aggódik, az szimplán hülye.


'nem kell a fél életedet szőrtelenítésre áldozni'

Nőként sem kötelező, ha nem szőrdzsungelben élsz.


'nem kell sminkelni'

Hülyeség. Egy nő nézhet ki jól alapjáraton is, de ha kicsit kicseszett vele a sors, van lehetősége feljavítania magát egy kis vakolattal. Óriási különbség.


'nem kell hosszú hajat növeszteni, ha nem akarsz, mert a rövid is jól áll'

Csajoknak is állhat jól a rövid, aki a társadalmi elvárásokra ad, magára vessen.


'munkában azt hiszik ,határozottabb vezető lennél, csak azért mert férfi vagy'

Ez nem alaptalan, de azért nők számára sem lehetetlen a bizonyítás.


'megdughatok ezer nőt is, senki nem ribancoz le ezért'

Lehet, hogy nem ribancoznak le, de attól még ugyanúgy elítélhetnek. Felfogás kérdése. Aki pálcát tör az ún. ribancok felett, az valószínűleg a hasonló életmódot folytató férfiakkal is így tesz.


Nem tudom, engem nem tudtál meggyőzni arról, hogy átok ilyen neműnek születni.

2011. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!