Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki tud ajánlani hátizsákot...

Valaki tud ajánlani hátizsákot egyetemre az alábbi szempontok alapján?

Figyelt kérdés

méret: nagyobb, 25-35 L

zsebek:

- legyen oldalzseb, legalább egyik oldalt, ahová elfér az 1 literes kulacs,

- lehetőleg két nagy fő rekesze legyen, egy a laptopnak/tabletnek, egy a többi cuccnak

- ezeken kívül legalább legyen 1 különálló kisebb zsebe (tehát nem az egyik rekeszen belül)

- plusz pont, ha van a rekeszeken belül is elkülöníttett rész/zseb

- ne teknőspáncél alakú legyen (tehát ne legyen domború úgy, hogy az aljánál kisebb rész van, azt rühellem, nem lehet így rendesen megtölteni a táskát), hanem téglalap

stílus: lány vagyok, szóval az ilyen nagyon fiús, sportos táskák nem jók, olyan kéne ami sportos-elegáns és egyszerű, hogy szoknyával és farmerrel is jól nézzen ki

ár: max 25k Ft


egy kis referenciának küldök párat, amik stílusban, méretben tetszettek, de nem tetszett a kialakítás (és még drága is)


[link]

[link]


illetve jelenleg ilyen van:

[link]

ezt azért nem szeretem, mert túl keskeny, nem lehet rendesen pakolni bele, két nagyon mini zsebe van (egy különálló, amiben elfér a kulcsom/telefon) és egy a fő rekeszen belül - na ha ezt megtöltöm, akkor nagyon hülyén lehet a főrekeszbe pakolni. Illetve van külön laptop rekesz a fő rekeszen belül - ha nem találok két rekeszeset, akkor mindenképp ilyet szeretnék, aminek azért a főrekeszen belül van laptop elkülönítés



2022. aug. 25. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy boltba és nézz körül. Ha pesti vagx akkor westend aluljaro szint tele van táskásokkal



Másik opcio sportbol pl hervos, helly hansen stb agol vannak a tipikus suliba járós háizsákok. En olyannal jártam végig az egyetemet is es a derekam, hátam nagyon meghálálta. Vagy az este 6os hazaindulásnál oskkal jobb volt a hátizsák, bármennyire nem csinos, mint a többiek válltáskája

2022. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a ccc ben találtam elegábsabb laptopos 25ezer ftos táskát még tavaly, érdemes ott is körülnézned.
2022. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!