Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha több évig minden nap...

Ciki ha több évig minden nap ugyanazt a hátizsákot hordom?

Figyelt kérdés
Pár éve suliban nagyon sűrűn cserélgettem a hátizsákjaimat, valami megszáltt vagy nem tudom, nem volt tökéletes, de ezt néha megjegyezték (nem bántóan vagy lekezelően, csak poénosan) és lehet ez miatt de csak úgy magam miatt is szeretnék végre találni olyan táskát ami tényleg tetszik és azt hordani sokáig, szeretnék valami olyasmit, hogy ez lenne a védjegyem vagy mim, vagy csak lássák, hogy nem váltogatok sűrűn, mert az most zavarna. Korábban úgy terveztem táskát, hogy szín szerint pl.pink hátizsák pink kiegészítőkkel, pink telefonnal de soknak tartottam (valamiért folyton előjövő gondolat volt, állandóan ezen kattogtam és sosem volt tökéletes még ha rózsaszín a kedvencem) és most úgy vagyok, hogy ami megtetszik de úgy tetszik, hogy régóta szemezem, fejemben elterveztem egy outfitet vele. Kicsi hátizsákokat szeretem így nem valami nagy lomha táskára gondoljatok. De nagynéném szerint hülyeség és jobb ha az ember ízlése változik, illetve előre megmondta, hogy befog szólni hogy unni fogja rajtam...Sajnos ezen kezdtünk vitatkozni...ez a muszáj érzet van jelen folyton, korábban színek párosításával szenvedtem de most csak azzal, hogy ami tetszik de előtte többször átgondolom, mert korábban egy csomó táskát vettem feleslegesen és ezt akarom elkerülni. Azt a táskát amit kinéztem szinte mindenhova tökéletes lenne, színben se lenne túl hivalkodó, tökre illene hozzám és egy ideje nem változott az ízlésem, csak az zavar egyedül hogy semmivel nem tudom párosítani mert egyedi szín, és kicsit zavar de mégis jó összeállítás. És úgy kérdezem, hogy természetesen teljesen újonnan veszem és így akarom pár évig hordani. Ez ciki vagy semleges? Ismerőseim közül is volt aki sokáig hordott 1 táskát, nekem is hiába van rengeteg, most ez az ami tetszik és végre találtam tökéletest. Eddig nem sikerült megtalálnom a stílusomat ruházatban sem és lehet ez miatt is érzem ezt a kényszert táskákra mert a fejemben nincs rendezettség, nincs rendszer, színeket kell párosítanom, ha nem úgy van zavar nagyon, ha úgy van akkor még mindig nem jó. Fura érzés. De lényeg a kérdés.

2022. jún. 20. 01:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
A nagynénédnek van igaza, jobb időnként váltogatni.
2022. jún. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem az.
2022. jún. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem általános iskola alatt 2 táskám volt összesen, középiskola alatt egy... Fölösleges ennyi táska ha nem ment tönkre az előző. Színekkel szórakozni is fölösleges, nagyon túltolod ezt
2022. jún. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem foglalkozik vele vagy nézegeti amúgy.
2022. jún. 20. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az a fura ha valaki össze-vissza váltogatja a táskáit , kivéve ha nem illik egy alkalomhoz- nyilván nem megyek hátizsákkal színházba- de amúgy tök fölösleges dolog, pénzkidobás. Éppen úgy ésszel kell táskát venni mint cipőt: nem kell rajta spórolni, de hosszútávra gondolkodik az ember jó esetben.
2022. jún. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem rajtad kívül a kutya sem foglalkozik azzal, hogy milyen táskával jársz. Most így próbáltam magam elé képzelni, hogy a csoporttársaimnak milyen táskai vannak, de hirtelen egyet sem tudtam felidézni... Szóval ennyit számít másoknak a táskád. Semmit.
2022. jún. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tedd úgy, ahogy neked jó! Ne foglalkozz más véleményével! Most tegyük fel, van valami, amit nagyon szeretsz csinálni, nem árt neked, jobban érzed magad tőle: abbahagyod, mert más azt mondja? Ne tedd. Azt csináld, ami magadnak jó.
2022. jún. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem, ha nem szakadt, stb.
2022. jún. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első osztály és egyetem között volt összesen három táskám. A szempont pedig nem a színe volt, hanem hogy minden beleférjen és alátamassza a hátam, a pántja meg legyen párnázott.

Keress valami natúr színt pl bézs vagy fekete és hordd amíg szét nem esik.

El vagy kényeztetve hogy csak a színe miatt ilyen gyakran kapwz új táskát

2022. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Igazi, kedves nagynéni, aki már előre megmondja, hogy ő pedig be fog szólni neked.
2022. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!