Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van nem horror áras piercinges...

Van nem horror áras piercinges pesten?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Már nagyon rég óta szerettem volna egy köldök piercinget ám most döntöttem úgy ,hogy már itt az ideje megcsináltatni. Sok helyet nézegettem de a legtöbb elég drága, vagy 18 éves kor alatt nem csinálják meg. Valaki tud egy jó helyet?

2022. szept. 3. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

A jo hely az pont attol jo, hogy turelmetlen kislanyoknak nem engednek barmit. A jo hely attol is jo, hogy odafigyelnek a tisztasagra, az ekszerek minosegere.


Te nem 'jo helyet' keresel, hanem olcso zugmuhelyt, ahol nem kerdeznek semmit csak beteszik az ekszert, aztan mehetsz isten hirevel. Ha elfertozodik, aszimmetrikus lesz, allergias reakciod lesz, csak szettarjak a karjukat.

2022. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő. Köszönöm az óvodás szintű következtetéseket. Jelenleg 4 db piercingem van. Sajnos akinél eddig csináltattam az elköltözött pestről. Sok mindenre odafigyelve türelmesen választottam őt. És egy piercingem sem gyulladt be és mindegyik szépen a helyén van. Szerintem nem a te dolgod hogy meghatározd hogy én mit is keresek valójában. Természetesen van gondom arra hogy ne egy ,,zugműhelyet" válasszak saját magam érdekében. ^^
2022. szept. 3. 23:19
 3/3 anonim válasza:
Szia, én Poórné Tündénél csináltattam, nem a legolcsóbb de szerintem itt inkább menj a minőségre. Ha valami gondod van a piercinggel még vissza is mehetsz hozzá mert fogad.
2022. okt. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!