Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy kozmetikába belehet csak...

Egy kozmetikába belehet csak úgy az utcáról sétálni?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam kozmetikusnál, szépségszalonban, ezért vagyok kíváncsi. A weblapja a helynek nem jelzi, hogy bejelentkezés szükséges lenne, viszont a fb oldal ilyet ír, hogy "bejelentkezésre rugalmas nyitva tartás" amit-lehet hülye vagyok teljesen-nem értek.

Mindenesetre szimpatikus helynek tűnik és jó áron dolgoznak, jó véleménnyel vannak róluk a kliensek és mennék, viszont bizonytalan vagyok.



2022. szept. 8. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van telefonszám akkor inkább hívd fel, esetleg írj nekik Facebookon. Ilyen helyekre előzetes bejelentkezés szükséges.
2022. szept. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérsz egy időpontot? Jobban fognak örülni neki, illetve ha pont foglaltak akkor nem mész potyára



A bejelentkezésre rugalmas nyitvatartás annyit jelenthet hogy a nyitvatartás úgy van ahogy a bejelentkezések..

Nem időhöz kötött hogy 8-16ig mehetsz pl..

2022. szept. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenhol időpontot kell kérni.
2022. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!