Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » UV lámpa káros sugarai ellen...

UV lámpa káros sugarai ellen ujjaknál kivágott gumikesztyű hatásos lehet? Az UV lámpa tud bármit tenni a kesztyűvel (pl. megolvasztja)?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdést tettem fel, de jobb félni...:D

A kezeimet akarnám védeni, vagyis a bőrömet. Naptejet kenek körmözés előtt a kezeimre, de mivel de szoktam építeni rajta és ahogy reszelem a por ugye beleragad, és kellemetlen érzés dolgozás közben érezni ezt.

(Tudom, hogy vannak erre kifejezetten erre kitalált kesztyűk, de ha gumikesztyűvel is működik, akkor feleslegesen nem adnék ki erre pénzt.)


Köszönöm a válaszaitokat előre is! :)


2022. szept. 17. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Fekete gumikesztyűn nem hatol át az UV fény.
2022. szept. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Med_fet_ati válasza:
Szerintem annyi történik, hogy a bőröd helyett a kesztyű megy tönkre, vagyis maga a kesztyű fog kiszáradni, repedezni...de ez még mindig a jobbik eset a te szempontodból :)
2023. márc. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!