Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümválasztás során elakadta...

Parfümválasztás során elakadtam. Melyik férfi parfüm a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés

Keresnék valami alkalmi illatot, olyat, amelyik különleges, és kevesen viselik, amit max nagyobb bulikba, illetve komolyabb eseményeken használnék. Inkább Tom Ford illatokat néztem, meg niche parfümöket erre a célra. Szóval, aki ismeri, szavazzon pls, esetleg más tippeket is írhat.


Ezekből a kisebb kiszerelést venném, mivel nem hétköznapokra kellene, így az ára igaz borsos, eltartana egy üveg évekig.


Mindegyik illatból próbáltam mintát már, így ismerem, csak nem tudok választani. Mind tetszik valami miatt, csak más a karakterisztikája. Igazából a Gentleman a legférfiasabb, csak ez a whiskys változat, aminek erős whisky illata van kifújáskor, így nem tudom, ez mennyire elfogadható. A többinek is vannak nyilván megosztó véleményei, mint ahogyan az ilyen parfümöknél lenni szokott.



2022. szept. 18. 09:50
A kérdező szavazást indított:
Tom Ford Ombre Leather (2018) EDP
Tom Ford Tobacco Vanille
Montale Oud Tobacco
Givenchy Gentleman Réserve Privée
Azzaro The Most Wanted Parfüm
16 szavazat
 1/3 qkker1 ***** válasza:
Ezekből az Azzaro.
2022. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül rossz választás igazából nincs, neked kell tudnod melyik tetszik legjobban.
2022. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam a Montale - Red Vetiver a nyerő, de ismered is talán. Esetleg a Parfum de Nicolai - New York vagy Givenchy - Xeryus Rouge…
2022. szept. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!