Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb pattanás...

Melyek a legjobb pattanás elleni krémek,amiket ti is használtok+az áruk nincs az "egekben"? A többi hasznos információt,lent olvassátok.

Figyelt kérdés

Használok REVOX-ot,AKNESOL-t,amit ajánlottak az Alksebor,utána olvastam,hogy még csak véletlenül sem pattanásra való...Már a nevében is "benne van"...Seborrhea Dermatitis-re való....


Most már tényleg tanácstalan vagyok,hogy milyen termék lenne jó a pattanásokra...


Eddig nem volt pattanásom,ha ez az infó segít nektek,akkor problémás,zsíros bőröm van...:(


Köszönöm szépen mindenkinek a segítőkész válaszát.



#pattanás #zsíros bőr #Aknesol #Alksebor #Revox #tanácsok,krémek,termékek,ajánlások,házi módszerek
2022. aug. 30. 10:25
 1/8 anonim válasza:
20%
Élesztő egy kis vízzel. Felkened minden nap, ameddig el nem múlik.
2022. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,ilyenről még nem is hallottam,majd kipróbálom :) <3
2022. aug. 30. 11:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Neutrogena Hydro boost exfoliator, Pompom pure arczselé C-vitaminnal, ezeket egymás után minden este használom, reggel pedig 100%-os aloé verával kenem be az arcom miután hideg vízzel megmostam.

Nekem ez a kis rövid rutin meglepően sokat segített a bőrömnek, hátha neked is segít :)

2022. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. aug. 30. 13:51
 5/8 A kérdező kommentje:

Szerinted,amit leírtál,azt a terméket lehet kapni gyógyszertárban?

Rákerestem gyorsan,de csak drogériák,hipermarketeket ír..:(

2022. aug. 30. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Huh a Neutrogenát talán, a többit nem hinném sajnos :(
2022. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Konkrét pattanásra cinkpasztát használok, de az a bőr többi részét kiszárítaná, úgyhogy tényleg csak a pattanásra.
2022. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2022. aug. 30. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!