Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mernétek menyasszonyi ruhát...

Mernétek menyasszonyi ruhát rendelni magánszemélytől a neten?

Figyelt kérdés
Több kölcsönző honlapját is nézegettem, de nekem ez a "mindenem kint van, mellem, hátam, átlátszó az egész ruha" típusú darabok kicsit sem tetszenek. Sajnos manapság ezek vannak többségben. Találtam egy visszafogott gyönyörűséget MarketPlacen, az eladó csaj az írásképéből ítélve intelligens, minden kérdésemre kézségesen, pontosan válaszolt. A baj, hogy az ország másik végében lakik. Senki nincs, aki elvinne, én pedig még csak most csinálom a jogsim (nem mintha friss jogsival neki mernék indulni ekkora útnak). Így nem tudom felpróbálni. Méretek alapján hasonló az alakunk. Ti meg mernétek így rendelni? Ha beleegyezik, utánvéttel fizetnék, viszont így sem biztos, hogy jól fog állni. A közelben sajnos nincs olyan ruha, ami tetszene (már jártam pár helyen).
2022. szept. 27. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na de akkor miért nem ülsz vonatra?
2022. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És a vonaton hozzam haza a szépséges menyasszonyi ruhát? Gondoltam erre is, de több órán át cipelni, ha jó...azért szerintem kicsit durva lenne.
2022. szept. 27. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A felpróbálás meg a kész ruha elküldése/átvétele nem feltétlenül ugyanakkor történik. És ha neten rendeled meg, próba nélkül, akkor is el kell küldenie valahogy ;) Egyébként sokan utaztatnak ruhazsákban alkalmi cuccokat.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak: mernék így rendelni, de csak akkor, ha elegendő idő marad utána az esküvőig (előállni valami B tervvel, ha ez nem felel meg az elképzeléseidnek)

2022. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmégy, felpróbálod a ruhát, és ha jó, megbeszéled az eladóval, hogy elküldi csomagban. (Esetleg egy részét az árnak vagy a postaköltséget ott kifizeted neki - természetesen nyugta ellenében, akkor neki sincs kockázata)
2022. szept. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2022. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nézelődj még, habár nem tudom mikorra kell a ruha.

Biztos vagyok benne hogy a közeledben is találsz neked tetsző ruhát, azért azt fel kéne próbálni.

Facebook csoportok is vannak, ahol használt menyasszonyi ruhákat árulnak.

2022. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha 30 ezres osszeg feletti akkor nem rendelnek

Menj el vonattal ea hozd is el vonattal. Nyilvan alaposan becsomagoljatok igyis ugyis, tobb oran meg nem cipeled hanem az oledben van

2022. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mernék. Én tuti vonattal mennék el (ha nem lenne jogsim és nem mernék vezetni), és vinnék menyasszonyi ruhához való ruhazsákot. A vonaton le tudom tenni/felakasztani, így nem lenne fárasztó hazavinni sem. Szóval ha jól áll, tetszik, ott helyben megvenném, és hazavinném. 😊
2022. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És más, pl vőlegényed nem tud elvinni autóval?
2022. szept. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!