Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesten, női használt...

Budapesten, női használt ruhákat hol tudnék vásárolni magánszemélytől?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ahogyan bárhol máshol is: jófogás, facebookos adásvételei csoportok, gardróbcsere, vatera stb
2018. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Van facebookon egy csoport ,,indie vintage ruhak adok veszek'' vagy valami hasonlo a neve. Ne tevesszen meg, csak annyit jelent, hogy tobbsegben nem a legbasicebb semmilyen ruhakat adjak ott el, ami szerintem nem hatrany. Csak ajanlani tudom, nagyon kulonleges izleses darabokat lehet talalni, sokkal olcsobban mint amugy venned, a legtobb meg uj, es altalaban nagyon rugalmasak az eladok a szallitas, ar tekinteteben.

Keress ra, jelentkezni kell es megvarni amig az oldal szerkesztoi elfogadnak, de nagyon megeri es szerintem nincs akit ne fogadnanak el:)

Remelem segitettem!

2018. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

Instagram @fast_fashion_ruhak

Vagy

www.gardrobcsere.hu/vikibr/6328

2018. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó amiket linkelt nem túl jó ruhak...


Amúgy gardrobcsere.hu és a keresőbe azt írod be hogy Budapest. És csak Pesti találatokat fog hozni.

2019. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ettől a vikibrtől ne :D :D
2019. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!