Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Stílust szeretnék váltani....

Stílust szeretnék váltani. Segítesz?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy :

Eléggé meguntam magam igy, hogy nincs stilúsom. Szeretnék változtatni. Pl frizura, smink, öltözködés. Rock zenét hallgatok de fekete cuccokat nemannyira kéne felhúznom mert VÉKONY vagyok eléggé. Tehát szinesiteni kell az egyéniségem. Mint mondtam vékony vagyok,de nem anorexiás. Mellem kicsi. Milyen felsőket vegyek? Kabátot? mert ugye jön a hideg idő. Nadrág. Alkalmi és egyaránt hétköznapi viselet is érdekel.Akkor a smink és a frizura.Nagy orrom van, és oldal frufrum . Középhosszú pirosas hajam. vágyom valami ujdonságra. Kis szám van. Zöldes barna szinű szemem. 16 vagyok. Nagyon köszönöm aki segitene.


2010. szept. 26. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

1 pofás szövetkabát sztem elég jól állna rajtad.

18/F

2010. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha betennél ide egy képet az arcodról könnyebb lenne ötletet adni,de megpróbálom így!:)

Attól hogy rock zenéz hallgatsz,nem kell feketébe öltöznöd,meg egyébként is a fekete elég gyászos szín.öltözz inkább színesbe,az felvídit,és egy fiatal lánynak jobban is áll.Persze néha-néha felvehetsz 1-2 fekete ruhát:)

Ha vékony vagy,akkor talán el kéne kezdeni sportolni valamit,meg enni bőségesen,hogy szépen formásodj,izmosodj.

A nem túl vékony lányoknak szinte minden jól áll amúgy.Szerintem vegyél 1-2 cicanacit,feketét,vagy akár színeset is,de inkább vastagabbat,mert most jön a hideg,ingruhákat,vagy hosszított felsőt,esetleg egy kötött ruhát:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nadrágok terén szerintem inkább egyenes szárút,vagy csőnacit válassz,semmikép se répa fazont,mert az elég hülyén tud kinézni vékony lábakon:

[link]

[link]

[link]

[link]

Nyugodtan hordj koptatott,szagatott,világosabb farmereket,mert az optikailag vastagít:)

Felsőkből szinte bármit hordhatsz,V kivágás is jól állna szerintem,meg a kerek is.Szerezz be 1-2 szivacsos,vagy push-upos melltartót,az szép ciciket formál:)

Mindenképp színesben gondolkodj:)

[link]

[link]

[link]

[link]

Kabátból szerintem jól állna neked egy szövetkabátka,persze ha csak nem deszkás cipőt hordasz:)

Esetleg még most hogy nincs túl hideg egy ballon kabát,vagy bőrdzseki:)

Szövet kabi télre:

[link]

[link]

Ballon kabát:

[link]

Ebből is vegyél színeset,attól hogy tél van nem kell beszürkülni:)

Viselj sok kiegészítőt.PL.egy uncsi fekete pulcsit fel tudsz dobni egy színes sállal,meg egy nagy fülbevalóval,és máris egyedi leszel:)

[link]

[link]

Újra divatos a nagy köves gyűrű,a hatalmas fülbevalók,a hosszú,többsoros nyakláncok,a sok karkötő:

[link]

[link]

[link]

[link]

A hajad színe biztos hogy szép lehet,főleg a zöld szemeddel.ha gondolod festesd be vmilyen más,erőteljesebb árnyalatú vörösre,de kipróbálhatsz egy barna színt is.Vágass teli frufrut,vagy vágass egy bubi fazont.Nem tudom melyik állna jobban neked:

[link]

[link]

[link]

Ha világos bőröd van,használj egy pici rózsaszínes pírosítót,ha sötétebb akkor barackos színűt.A szemedet húzd ki alul fekete szemcerkával,használj szempillaspirált is.A szádat pedig rózsaszínes szájfénnyel emeld ki.A szemeidet esetleg kiemelheted még zöld vagy lilás színű szemhéjpúderrel.Ha szép bőröd van ne használj alapozót,max.púdert.Menj el kozmetikushoz,tisztittasd ki a bőröd,szedettesd ki a szemöldököd vmilyen szép formára.Mosolyogj sokat!:)

Remélem segítettem:)

16L

2010. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyáám, nagyon szépen köszönöm hogy ennyit irtál és segitettél, nagyon rdrága vagy :) De még várok természetesen válaszokat. Ez tetszett 16L :)
2010. szept. 26. 17:53
 4/4 A kérdező kommentje:
drága* bocsi
2010. szept. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!