Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim gyantával kapcsolatban...

Intim gyantával kapcsolatban lenne pár kérdésem, segítesz? (17/L)

Figyelt kérdés

Szóval, szeretnék, majd menni életemben először intim gyantáztatni.

1. Úgy tudom, hogy vannak olyan kozmetikusok, akik ilyet nem vállalnak, de aki vállal, az se mind "ugyanúgy", akkor most lazán kérdezzem meg: Hogy ne haragudj, vállalsz intim gyantát? És úgy is, hogy teljeset, a fenekemet is beleértve? /olyan kínos..:(../

2.Ha már itt tartunk, nem tudom , hogy csak én lennék, ilyen abnormálisan szőrös, de nekem nem, hogy a fenekem, hanem még a fenék lyukam körül is egészen a vénuszdombom tetejéig szőrös(nem gyengén)..:s. Most a teljes intim gyanta, csak a punci körüli részeket foglalja magába, vagy az "ilyen" dolgok is beletartoznak? Ha nem, akkor most erre külön kérjem meg?:S

Egész egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyha el is vállalja, akkor a fenék lyukamat, hogyan tudná legyantázni...:s Annyira kínos, legyetek szívesek segíteni egy kicsit, eléggé, hogy is mondjam stresszelem magam emiatt:S

/Elnézést, hogy hosszú lett, de annyira kínosnak érzem, hogy múszály "segítséget" kérnem/


2011. júl. 7. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

áá én is ugyanígy vagyok.. nem csak elől de hátul is és én is most akarok menni, ugyanezek lennének a kérdéseim nekem is :D

sok sikert neked amúgy! :)

2011. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan nem vagy egyedûl ezzel a gonddal a kozmetikusok ismerik az ilyen problémàkat. Ne szégyeld magad és kész. Emberi dolog. Nekem szerencsére nincs ilyen problémàm.
2011. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia:)először nekem is kínos volt..:D megmondod, hogy intim gyantát szeretnél és megkérdezi hogy fazon, vagy teljes ..ha teljes akkor egyértelmű hogy a fenekednél is leszedi:P az én kozmetikusom ujjgyantát használ..először elég bizarr volt..de elv kevésbé fáj. Nyugi neki ez mindennapos dolog:) én is van mikor nagyon szőrösen megyek, de már olyan kapcsolatban vagyok vele(1 éve járok hozzá) hogy már elpoénkodunk rajta..:D szerencsére fiatal kozmetikusom van:)

18/L

2011. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is mostanában készülök és nekem is eléggé szőrös. Fiatal, kedves lányhoz szoktam járni, szerintem ezzel sem lesz probléma.


25/L

2011. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel így, de akkor most, hogyan kérdezzek rá?(tudom kicsit értetlen vagyok)
2011. júl. 7. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
megkérdezed, hogy egyáltalán vállal e intim gyantát..ha azt mondja igen mondd h szeretnél időpontot kérni egy teljes gyantára:) 18/L
2011. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!