Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban fiúk6férfiak...

Elsősorban fiúk6férfiak véleményét szeretném kérni!?,de lányok/nők álláspontjátra is kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés
Szerintetek nagy gond ha egy lánynak nagyobb a feneke? vagy inkább a kisebb a "lényeg".Tudom, hogy nem a külső a legfontosabb de van némi önbizalom hiányom és ma leszólt az osztálytársam(lány és vékony) hogy le kéne fogyjak a fenekemről...és kissé rosszul/bántón esett.(17 éves vagyok, 160centi és kb 50-52 kilo)

2022. szept. 30. 14:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni, ez egy klasszikus iskolás felfogás, már általános elsősök vegzálják egymást mióta világ a világ. El kell engedni, nem szabad magadra venni, ez is csak egy szimpla rivalizálás. Mert ha pl 3-ból 2 srác veled áll szóba, vele meg az az 1-is csak épp hogy, akkor nyilván neked kell beszólni, hogy nehogy már jól érezd magad. Vagy pedig szimplán öntelt és bár lehet jól néz ki, de fel is ült a magas lóra egyúttal. Majd leesik, hosszú az élet.
2022. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Te körte alkat vagy, nincs ezzel semmi gond, nem kell fogynod semennyit. Nagyon sok pasinak tetszik a nagyobb popsi, inkább előnyöd fog belőle származni, mint hátrányod :).
2022. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Őt valószínűleg azért zavarja, mert neki nem ilyen és fél, hogy kívánatosabb a tied. Engem pl. pont azért kritizáltak párszor, mert nem volt olyan fenekem, amit jól meg lehet fogni. Szerencsére mondjuk nekem nem is a zsánerem az, aki fenék alapján választ párt…
2022. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársad hülye.
2022. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!