Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik piercinget érdemes...

Melyik piercinget érdemes először megcsináltatni az alábbiak közül? Melyik fáj legkevésbé, melyik gyógyul legkönnyebben?

Figyelt kérdés
Hármat tervezek eddig, nostrilt (karikát majd), szemöldököt, és septumot. Még nincs egy piercingem sem. Szerintetek melyikkel érdemes kezdenem?

2022. okt. 2. 05:57
A kérdező szavazást indított:
Szemöldök
Nostril
Septum
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Szemöldök vagy septum. Ezek ha jól vannak szúrva, akkor csak egy vékony bőrdarabon mennek át, tehát nagyon hamar gyógyulnak, 3-4 hét max. Ha jól bírod a fájdalmat akár egy alkalommal is kiszúratnám őket simán. A septum nekem csak kellemetlen volt inkább, mint fájdalmas, mert ugye mint minden orrpiercingnél taknyod-nyálad-könnyed egybefolyik. Szemöldököm nincs, de ismerősök elmondása alapján ez se egy nagy valami, inkább csak kellemetlen.

A nostril porcos piercing, hosszabb gyógyulási idővel, azt mindenképpen utolsónak szúratnám, miután a septum és szemöldök legyógyult. Nekem ez is inkább kellemetlen volt, mint fájdalmas, de ez is nagyon egyéni.

2022. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Helló!

Nem mostani poszt,de hátha valakinek segíteni fog a kommentem azoknak, akik most tévedtek ide.

Nekem eddig van septumom és nostril-om, hétfőn pedig megyek szemöldökre.

A septum abszolút fájdalom mentes volt! Ez attól függ hogy jó helyen szúrják-e, illetve hogy meg e van az anatómiád hozzá.( Nem kéne porcba szúrni, hanem a vékony bőr rétegben ami előtte van.) Csak egy kis csípást éreztem, jobban fájt amikor rá helyezte a csipeszt xD

A nostrilról nemtudok rendes véleményt írni,mivel nekem nem piercer csinálta hanem az egyik barátnőm otthon.

Az bajos volt, fájt, kettőször kellett szúrni mert elb@szta xd

A gyógyulás is nagyon bajos volt,folyton bevolt gyulladva, illetve szar minőségű pc t raktunk bele. De mostmár az is teljesen be van gyógyulva, ILYET NE CSINÁLJON SENKI, még ha nincs is pénzed, inkább várd ki,jobban meg éri.

A szemöldökről meg sokat olvastam mostanában, és őszintén kicsit elvagyok rémülve,mert nagyon sokan azt írják hogy nagy az esély a kilökődésre. De úgy vagyok vele hogy megpróbálom, és ha marad marad he nem akkor nem.

jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!