Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manikűr és gyorsan növő...

Manikűr és gyorsan növő körömre mi lenne a megoldás ?

Figyelt kérdés

Elég régóta szenvedek ezzel a problémával...sok körmöt kipróbáltam már , mert volt hogy egyszerre leesett a körmöm. Most egy olyan körmöshöz járok, akinél nincs ilyen probléma.....viszont brutális gyorsasággal nő a körmöm. Míg mások három - négy hetente járnak, nekem három hét után már a közepén van a lenövés ami nagyon gusztustalan...igenytelen...két hetente pedig nem szeretnék 5500-at kiadni erre ..


Gondolkoztam már a házi gél lakkozáson is , de tartok is tőle, ez mégis csak egy szakma.


Mit tudnék csinálni ebben az esetben ? Vagy jobb lenne elfelejteni az egész manikűr dolgot ? :/


2022. okt. 3. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki a Douglas sajat markas lakkjait, nekem egy hetig birja lepattogzas nelkul.
2022. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!