Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 172 cm magas 55kg-s lány...

172 cm magas 55kg-s lány vagyok vehetek fel magassarkút vagy nagyon hülyén néznék ki benne?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a magassarkú cipők, de nem tudom, hogy hordjak e ilyen cipőket, mert úgy már túl magas lennék. Nektek mi a véleményetek erről?

Köszi a válaszokat.


2010. szept. 26. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

én nemtudnék élni 1-2 csinos magassarkú nélkül. elméletileg 170 körül leszek majd ha megnövök ;)

ha van barátod, és akkora mint te, akkor inkább ne, vagy csak pici sarokkal.

ha viszont nincs, akkor szerintem nyugodtan hordhatsz magassarkút, amilyen csak tetszik.

2010. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Van barátom, ő kb. 190 cm magas, szóval azzal nem lenne gond. :)

Csak a magasságommal van problémám. :/

Egyébként köszi a válaszodat.

2010. szept. 26. 22:53
 3/19 anonim ***** válasza:
172 cm-rel simán!!! De ne törpesarkút, mert az nagyon gáz.
2010. szept. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

igazán nincsmit:D

ha ő 190körül van, akkor egy 5-10 centis simán mehet szerintem. csak vigyázz, mert nekem nagyon könnyen megfájdul benne 2-3 óra után a lábam

2010. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
a törpesarkú gáz? szerintem egyáltalánnem. a vagabondnál vannak nagyon csinosak, és az olyan mint egy kicsit magasabb balerina, akinek nem szereti a lába a lapostalpút annak tökéletes.
2010. szept. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A majdnem kétméteres srácok nevében mondom, hogy igen, vehetsz fel, és nem, nem nézel ki benne hülyén... sőt :) Vagyis nem ezen múlik... :P
2010. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért tartom gáznak a törpesarkút, mert egyáltalán nem nőies, olyan, mintha az illető súlya alatt ment volna össze. Mondjuk ez a nagydarab lányokra vonatkozik, nem a kérdezőre. De nekem olyan gáz, mint pl. a magassarkú tornacipő.
2010. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

az tényleggáz:D

de egy vékony vag átlagos testalkatú lányon jólnézki. szerintem:D

2010. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat nektek is. :)

Nem tudom, hogy "gáz-e" a törpe sarkú, de nekem az is tetszik, ugyanúgy, mint a magasabb sarkúak. Tegnap vettem egy 7cm magas cipőt, mert nagyon megtetszett és egyszerűen nem tudtam ott hagyni, de most meg nem merem felvenni, nehogy kiröhögjenek. Járni azt tudok benne, szóval csak a magasságom a gond az egészben.

2010. szept. 26. 23:04
 10/19 A kérdező kommentje:
A magassarkú tornacipő szerintem is gáz. :)
2010. szept. 26. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!