Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lézeres szemműtéttel kapcsolat...

Lézeres szemműtéttel kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azok, akik csináltattak ilyen műtétet, milyen maga a műtét? Mennyire kellemetlen maga a műtét? Utána hány napig fájt, mennyire kellemetlen a gyógyulás? Kérlek azt is írd le, hogy hol kezeltek, és melyik fajta műtéttel. Mindenkinek köszönöm, aki segít:)

2022. okt. 12. 22:00
 1/3 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fájt, viszont életem egyik legszarabb élménye volt, egyébként nekem jól megvan 2,5 éve a szemem.

Sajnos kollégám feleségének az egyik szeme romlott, de valószínüleg helyre fogják hozni neki.

2022. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
PRK műtétem volt, maga a műtét nem fájt, de utána csak fájdalomcsillapítóval tudtam meglenni pár napig, később viszont már szinte észre se vettem, csak csepegtetni kellett folyamatosan a szemembe. 1,5 éve csinálták, azóta nem romlott.
2022. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Prk műtétem volt lassan 3 éve. Tökéletesen látok. A műtét egyáltalán nem volt kellemetlen, utána az első héten ilyen hagymapucolásos csípős érzés volt de nem volt vészes.
2022. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!