Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez az oldal csaló szerintetek?

Ez az oldal csaló szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

Csak mert szeretnék venni egy olyan cipőt ami sehol máshol nem találtam, csak ezen az oldalon.



2022. okt. 12. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor még egy ugyan ilyen kinézetű jordanes oldalról kérdezték ugyan ezt. :D

Most is leírom, hogy engedd el ezt az oldalt, a kapcsaltnál semmi elérhetőség nincs, vagy adatok a cégről. Akkora kamu hogy el sem hiszed :D

2022. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezredszerre is: a markanevet SENKI nem hasznalhatja a jogos tulajdonosan kivul. Ha nem a nike.com valamelyik aloldalan jarsz de a weboldal a Nike nevet hasznalja, 1000% hogy kamu.


Amugy pont az ilyen verebekre utaznak: fuuuu seholsekapni, fuuudenekempooontazkell, fuuumekkoramazli, fuuuumostmegveszem esa kutyak majd irigykedhetnek...

2022. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én csak egy egy Nike Shox TL-t akartam venni.
2022. okt. 12. 23:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jaaa, az más, ha nike shox tl-t akarsz venni akkor nem csaló oldal. Azt hittem valami mást szeretnél
2022. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felfogtam, hogy kamu, nem értem mi ez a cinizmus :D nyugi van
2022. okt. 12. 23:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
no offense, csak kötekedtem :D
2022. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok
2022. okt. 12. 23:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az oldal detto úgy néz ki, koncepció, felépítés ugyanaz, mint ahonnan én rendeltem egy Mizuno cipőt. Nagyon gyorsan el is postázták, már aznap, megérkezett rá 2-3 hétre, fizetni kellett volna rá 1800 Ft vám-ot és láttam a postás kezében a csomagot. Kb. kulcstartó méretű doboz volt a 43-as cipőnek. Szerinted? :D
2022. okt. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!