Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezt hogy tudja megcsinálni...

Ezt hogy tudja megcsinálni egy vélelmezhetően csaló kamu oldal?

Figyelt kérdés

Bizonyos keresőszavakra a keresőmotor az első oldalon öt különböző című oldalt ad ki, ami mögött szinte biztos hogy ugyan az a csaló bagázs áll, mert az összesen ugyan az a gagyi wp sablon fut, minimális színváltoztatással, és mindegyik elején ugyan olyan kamu hardcoded "vásárlói visszajelzések" vannak kint.


Ilyen egyszerűen le tudja uralni az internetet, egy kamu csaló cég, hogy az első oldalon 11 találatból 5 az ő különböző kamu oldalaik?


2022. máj. 2. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Linkeld az oldalt.
2022. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért, milyen információt szeretnél kiolvasni belőle?
2022. máj. 2. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Az ennek a kerdesnek a megvalaszolasahoz szukseges informaciot.
2022. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha értenél a témához, akkor anélkül is tudtál volna mondani valami okosat, de ez úgy látom nem sikerült.
2022. máj. 2. 11:07
 5/10 A kérdező kommentje:

Magyarázd már el hogy ez mitől kamukkérdés te agyhalott?

Mi olyat kérdeztem, amiben nincs semmi életszerű???

2022. máj. 2. 11:15
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Csinalnak 4-5 kamu oldalt illetve egy olyant ami keresesi eredmenyt biztosit. A keresesi eredmenyest hirdetik a googlebe, azt amikor megkattintot meg van irva h adja fel a 4-5 odalba az adott termeket. Kepeket pld googlerol vesznek a termekhez, arakat szinten tudnak venni google eredmenyekbol szoval a kamu oldalak mindig azt mutatjak amit kerestel elotte, hasonlo arban mint mas termekek a piacon, de rendelesnel valoszinuleg semmit se kapsz
2022. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Melyik oldalról van szó?
2022. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ.


Igazából egy ez szolgáltatás amit értékesítenek.

Igazából a keresőszavak amire kerestem, az ilyen egyéb információ általánosságban a szolgáltatás jogi jellegéről, erre kerestem rá, és erre dobálja ki ezeket a kamu szarokat. Ráadásul tökre nem is releváns találatok arra, amit a keresőszavak alapján keresne az ember.

2022. máj. 2. 11:21
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem fogok ide olyan oldalt linkelni, amiről kijelentettem már húgy rohadt gyanús hogy csaló átverés.


Egyszer már szívtam itt meg ezzel, hogy itt verték a nyálukat a trollok, hogy mutassam már meg miről beszélek, aztán mikor kitettem, egyből törölték a kérdésemet a moderátorok, mindenféle jogi blablára hivatkozva...

2022. máj. 2. 11:22
 10/10 anonim ***** válasza:
simán meg lehet csinálni, a Google nem tudja, hogy az oldal kamu.
2022. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!