Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hosszú combú nők jobban...

A hosszú combú nők jobban tetszenek a férfiaknak mint a rövid combú nők?

Figyelt kérdés

A hosszú comb a nőknél egy előnyös tulajdonság?

Kb. annyira vonzó mint például ha valakinek darázs dereka van?


2010. szept. 27. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint jobban tetszik a hosszú comb, de nem ez határozza meg, hogy egy nő mennyire szexis, és nem is ezalapján válogatom a nőket.

De vonzó látvány egy formás hosszú comb, az tény.

2010. szept. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az arányok fontosak, nem önmagában a comb hossza.
2010. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Pár napja olvastam erről egy cikket, én is meglepődtem.

Nem tudom hány ezer férfit kérdeztek meg, és az jött ki, hogy jobb szeretik a rövidebb lábú lányokat, mert állítólag a hosszú combú nőknél arra asszociálnak, hogy nem annyira nőies az alakjuk, vagy nem elég kerekdedek csípő környékén és tudat alatt azt gondolják nem tudnák kihordani a gyereket.


Nem kell lepontozni, én csak beírtam mi volt a cikkben!


Meglepődtem, mert mindig azt hittem a hosszú combú nőket jobb szeretik. De ha belegondolok az én tapasztalatom is az, hogy az alacsonyabb, rövidebb lábú nőket aranyosabbnak tartják.

De nyilván ez is olyan, hogy minden férfinak más a véleménye.

2010. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%
Nagy divat,már régóta a hosszú combú nő.Ez nem is vitás.Sokkal vonzóbb,csinosabb mint a rövidlábú.
2010. szept. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Én egyáltalán nem szeretnék rövid lábakat:D Hosszú combjaim vannak, a pasik ezeket imádják ahogy tapasztaltam:)
2010. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Eleve csak magas nőnek lehet szó szerint(!) hosszú combja. (pl. 50 centis).

De! Középmagas vékony, karcsú nők (160-168 cm) -nek is lehet hosszú hatású combja, ha az karcsú és formás!


Mivel egy egy magas nőnek hosszabbak a végtagjai és nyúlánkabb ezért eleve centiben hosszabb.

De egy középmagas nő fényképen is hosszúcombúnak hathat, ha karcsú, és szálkás.

Ilyen pl. Jennifer Aniston, aki 164 cm és képen magasnak, nyúlánknak néz ki!

A fiúk nagy része nem szeretik a túl magas nőket (mert pl. náluk is magasabb), és nagy részüknek a pici (160 cm alatti) vagy normál termetű lányok jönnek be, de arányosan vékonyak és a combjuk is hosszúnak tűnik.


Amúgy butaság a kérdés, mert ha ez így lenne, minden srác csak topmodell, 170 cm feletti magasságú nőkkel lenne.


Magasságtól függetlenül minden kövér vagy dundi nő rövid combú, legalábbis annak látszik.

2010. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

"A fiúk nagy része nem szeretik a túl magas nőket (mert pl. náluk is magasabb), és nagy részüknek a pici (160 cm alatti) vagy normál termetű lányok jönnek be."


Ekkora hülyeséget, hogy lehet írni? Honnan tudod te azt, hogy mit gondol a fiúk nagy része, legalább 5000000 férfi él csak az országban, a világban meg kitudja hány millió, de te gondolom a nagy részével beszéltél és tudod, hogy mi nem jön be nekik. Meg mi az, hogy normál termetű? Aki 170 fölött van az nem normális vagy mi? Az én férfi ismerőseim nagy része a hosszú combú magas nőket szereti, de attól még nem jelentem ki, hogy a fiúk nagy részének nem jönnek be az alacsony lányok, mert csak az ismerőseim véleményét ismerem.

2010. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek nem tetszenek a törpetacsi lábak.

(És mielött megköveztek: én is 158cm vagyok ám)

17L

2010. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hosszu combom van, es orulok neki. Ma egy srac elkezdi nekem, hogy igy jobban szettudom tenni a labaimxdd
2016. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!