Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A férfiaknak komolyan a...

A férfiaknak komolyan a playmate típusú nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Pl. Voksán Virág, Kelemen Anna, Hargitai Bea stb.
2011. máj. 22. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

dehogyis!

a túl nagy csöcs keveseknek tetszik, és az arckifejezésük is ribancos.

2011. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ők max. az "egyszer megdugnám" kategória. A pasiknak ilyen is kell.
2011. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok de ez a felhozatal elég gyér. Kelemen Anna nagyon gáz. Nem sok ilyen típusú nő rohangál az utcákon, egy átlag fiú hiába sóvárog ilyen csaj után ha nincs pénze kapja meg.
2011. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De ha nem ők tetszenek, miért őket bámulják nyálcsorgatva? Hiszen nem csak ők lehetnek szépek elméletileg.
2011. máj. 22. 15:14
 5/22 anonim ***** válasza:
19%

Hát szerintem ez attól függ mi van a fejében. Ha playmate külseje van és értelmes is, hűséges és esetleg házias is, akkor igen! Ha csak egy cicababa akkor nem. Az esztétikus külső minden pasinak bejön.

Én is elég dekoratív vagyok és emellett dolgos, rendes, hűséges feleség és anya vagyok, a férjem imád:)

2011. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van akinek ez kell. A többségüknek egyszerhasználatos nők. És van akinek egyáltalán nem jönnek be.
2011. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Tapasztalatom szerint, ha lehetne választaniuk egy átlagos vagy egy playmate típusú nő között akkor az utóbbit választanák.
2011. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen csajokat érdemes lenne reggel ébredés után lefényképezni, nem biztos, hogy akkor is tetszene a pasiknak a belőtt haj és a festékek nélkül.:)

Lehet látni a neten hollywood-i sztárokat smink nélkül és sminkkel, hááááát.....Smink nélkül valahogy nem azok mint akik a vásznon szerepelnek.

Akinek ilyen nő kell az meg is érdemli.

2011. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát nekem egyik kacsapiccsaszájú anus mothus IQ fighter sem jön be!!!
2011. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mire...
2011. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!