Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le a szalagtűző...

Szid kérdése:

Hogyan fogyjak le a szalagtűzőmre (decemberre), úgy, hogy egy szexis koktél ruha is jól álljon annyira, hogy ha valaki meglát akkor ne azt lássa meg először, hogy "milyen hurkák dudorodnak a csípőmön". Mit egyek, hogyan eddzek?

Figyelt kérdés
Nincs gondom a koszorúslányruhával, mert azt belehet úgy szűkíttetni, hogy felfogja az úszógumikat, de egy simulós koktél ruhából minden látszik. Lány vagyok 17 éves, nyárig 51 kg voltam, és szeptemberre 57 lettem. Nem biztos, hogy a kilókkal van a gond, mert van akinél ez a normális, de nálam hurkás 57 kg, és nem izmos... Remélem valaki tud segíteni, nem szeretném kellemetlenül érezni magam ezen a szép napon. Egyébként nem dohányzom, nem iszok alkoholt és semmi olyat nem eszek amit eddig ne ettem volna pl.: a chips-ről eddig se mondtam le, sőt nyárig minden hétvégén ettem és utána leálltam, a mai napig nem ettem nyár óta. Aki válaszol, legyen szívsen figyelembe venni, hogy suliba járok 8-14.00-ig legtöbbször és van amikor 5-ig nem eszem meleg ételt (ebédet) és nincs túl sok szabadidőm se, igaz ez nem sport tevékenységből adódik, mert nem sportolok sehogyse, de itthoni eddzésre rá tudnám szánni az időt.
2010. szept. 28. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én véknyabb alkatú vagyok,de ha látom,hogy a hasamra kezd kicsit lerakódni akkor elkezdek felülésezni.Naponta 50db-ot kb vagy amennyit bírsz,aztán emeled fokozatosan.

Szerintem elég hamar látszik a változás,de ez testalkattól is függ.Azért próbáld meg.

Emellett még gugolni szoktam,hogy ne legyen lapos a fenekem:D De ez a hurkák ellen nem valószinű,hogy hatásos lenne.

2010. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azt nem írtad milyen magas vagy :)

Nekem is decemberben lesz a szalagavatóm és én is 57 kg vagyok és 163 cm

kiváncsi vagyok a válaszokra mert én is fogyni szeretnék :)

18/L

2010. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát olyan 165 cm körül lehetek, nem magasabb... :)

És köszönöm a választ!!! :) Remélem segíteni fog...

2010. szept. 29. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!