Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora az átlagos...

Szerintetek mekkora az átlagos fültagitó méret?

Figyelt kérdés
Kort,nemet, írjatok és hogy nektek mekkora tágítotok van ha van.

2022. nov. 15. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nincs hála az égnek, de láttam már közelről és kb. 2-3 cm lehet.
2022. nov. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hm, érdekes kérdés. Láttam már sok tágított fület. A legnagyobb talán 8-10 centi lehetett. Persze tudom, hogy ennél jóval nagyobb a világrekorder füle.

De úgy gondolva, hogy a sima füllyuk is egyfajta fültágítás és az emberiség nagyjából 70%-a hord fülbevalót, így az átlagot jóval lefelé viszi ez az adat, talán 2, maximum 3 mm-re jönne ki az átlag.

Nekem két 22 mm-es, egy 5mm-es és egy 3,5mm-es van.

Kor: modern kor

Nem: nem

=)

2022. nov. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, második nagyon szellemes vagy tetszik. Nah de a következő kérdés: mekkorától számít már csúnyának? (Tudom valakinek 1 mm is csúnya van akinek 10 cm se) de itt is csak az átlag érdekel.
2022. nov. 15. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát pont ez a baj. Hogy van, akinek a fülbevaló olyan, hogy nőkön 1-1 db fülenként és nem több, az is csak apró, pici és van, akinek a 100 piercing és hatalmas tágeszek vonzóak. A kettő között ott a többi. (Sőt, olyan is van, akinek a fülbevaló természet ellenes, ahogy minden más ékszer, festett haj, vagy köröm is.)

Az 5mm nem annyira látványos. 10-14 mm-ig olyan, hogy ha kiveszed, akkor nagyon lassan, de összemegy közel normál füllyuk méretre. E méret felett összevarrással lehet csak.

Mivel a szép és a csúnya kifejezések rettentően relatívak, egészen pontosan teljesen egyénfüggőek, így nehéz rá limiteket, határokat szabni. Olyan méretűt hordj, ami neked bejön, számora jó, számodra nem balesetveszélyes és nem zavaró. Ha nem tetszik, ne csináltass, ha neked a 40mm jön be, akkor vedd azt célba. Nyugodtan lehet erről ezer embert is megkérdezni, de például az emberek többségének fogalma sincs arról, hogy milyen vastag egy fülbevaló szára. Nemhogy egy fültágítóé.

Nem igazán tudok erre fix választ adni. Bocsi =/ - ketteske

2022. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm igazából a kérdéseimet nem azért tettem fel hogy eldöntsem magamnak milyet akarnék mert már van nem egy és nem pont kicsi. Csak közvélemény kutatást tartok érdekesség képp.
2022. nov. 15. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, de mi tetszik valakinek egy fültágítóban ?!


Szerintem ez olyan természetellenes dolog, és az jut eszembe, amikor pl. bizonyos afrikai népeknél fém karikákkal nyújtják hosszúra a nyakukat a kislányoknak pici koruktól fogva egyre emelve a szintet...

2022. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!