Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elképzelhetetlen,hogy egy...

Elképzelhetetlen,hogy egy kifejezetten kövér nő szép legyen?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a szépség szubjektív.Számomra szépek,vonzóak a nagyon nagy méretű,helyes pofijú nők.Ezt el lehet fogadni? Vagy egyszerűen,aki kövér nem lehet szép? Van itt olyan erősen túlsúlyos hölgy,aki vonzónak találja magát?

2022. nov. 22. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szépség teljesen szubjektív, attól még, hogy nekem valami nem tetszik, attól még másnak tetszhet. Nő vagyok, én pl. imádom a hosszú, dús szakállat és ezzel teljesen egyedül vagyok a baráti társaságomban. Ettől még nekem ez a szép. Objektív szépség nincsen, szóval nem sok értelme van a kérdésnek.

Vannak kövér nők, akik elégedettek a külsejükkel, nem egy ilyet ismerek.

2022. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled.Azért kérdeztem,mert olyat még soha nem olvastam,hogy szép kövér nő/nők.Pedig szerintem sok ilyen van.
2022. nov. 22. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ezen az oldalon legalább 100 olyan kérdést/választ olvastam már, ahol valaki szerint szépek a kövér nők. Gondolom azért nem te írtad az összeset.
2022. nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Mivel a szépség szubjektív, nem elképzelhetetlen. Igazából bármilyen ember lehet valakinek szép. Szerintem a kövérség nem szép, elrontja az egész képet, mindig az jut eszembe, milyen lehetne az illető, ha nem lenne kövér. Emiatt nem keresek párkapcsolati céllal kövér embert, ennyi. Akinek meg az tetszik, az azt keresi.
2022. nov. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A probléma eleve ott kezdődik, hogy a kövérség nem egy egészséges állapot. Innentől kezdve nehéz szépségről beszélni.
2022. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 a többségét ő írja, szerintem ő az, aki korábban Fatfan néven futott itt😆Ugyanolyan stílusban íródik az összes ilyen kérdés.


A kérdésre válaszolva, nyilván vannak szép kövér nők is, csak a férfiak többségének nem ők jönnek be.

2022. nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szamomra elkepzelhetetlen, de vannak akiknek bejon
2022. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szépség egyáltalán nem szubjektív de ezt egy video elég jól be is mutatja: https://www.youtube.com/watch?v=B1wmqlmd9AY&t=132s
2022. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!