Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Black friday akciok amikor...

Black friday akciok amikor vannak akkor minden le van arazva?

Figyelt kérdés
mire tudok szamitani ha black friday van akkor MINDEN egyes termek levan arazva vagy csak par termek? stradivariusbol H&Mbol akarok rendelni es nem tudom ilyenkor a kinezett dolgokat mindegyiket akciosan vehetem meg vagy hogy megy? soha nem voltam meg black fridayon, se nem rendeltem, pls help
2022. nov. 22. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
H&M - ben mist is van leárazás, minden nap más terméjcsoport. Ma a kötöttek, tegnap a kabátok voltak 25,%ak leárazva.
2022. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Papíron november utolsó hétvégéje de sok üzletben már rég megy. H&M-ben valóban minden nap más akciós. De figyelni kell, mert én belefutottam már abba, hogy alapáron olcsóbb volt a termék, csak a black friday miatt rátettek az árra, hogy akciósnak nézzen ki.
2022. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
MEG EGY KERDESEM LENNEEE, h&m-ben max hany szazalekos akciok vannak ilyenkor? lehet szamitani akar 50-re is?
2022. nov. 23. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!