Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a black friday...

Szerintetek a black friday átverés?Vagy azért vannak tényleg jó akciók? Esetleg hol érdemes ruhákat nézni azon a napon?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én már hosszú évek óta elengedtem ezt a black friday témát.

Minden olyan hiper szuper akciós holmiból van 1 db. És sosem jutsz hozzá kb.

2021. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdemes erre várni. Ilyen mértékű akciók máskor is vannak.
2021. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,akkor megrendelem amit kinéztem.Én is úgy gondolom,hogy átverés nagy része.
2021. nov. 15. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában sok bolt azt csinálja, hogy előtte feláraznak mindent, aztán kiírják, hogy 70-80% akció van.



Nyilván az emberek rihannak karácsonyra bevásárolni, mert ha már arra jár, megveszi a játékot a Jocikának, meg a kávéfőzőt amit az ángyom kért, mert hát az XY dolgon úgyis spórolt.

2021. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van,szerintem is
2021. nov. 15. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról szól, mint amire kitalálták. Manapság inkább csak reklám.

Jó esetben ki lehet fogni 10-15%-os kedvezményeket, ha előtte nem pont ennyivel vagy még többel áraztak föl. Ez a 10% nekem nem akkora kedvezmény, hogy összevissza vásároljak.

Ami tényleg megérné, és nyomják a reklámokban is, az érdekes módon az akció indulásának pillanatában "sincs már raktáron". Ha volt is valós készlet, gondolom csak pár darab, ami félre volt rakva a dolgozóknak, dolgozók rokonainak, ismerőseinek.

Így viszont sok értelme nincs az egésznek. Amikor bejött ez az egész (8-10éve?) akkor én is vásároltam, drágább dolgokat is. Mert megérte. Manapság teljesen felesleges erre várni.

2021. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok helyen tényleg csak reklámfogás meg átverés, de lehet jókat kifogni. Például amit néztem, hogy egy előadó ruhamárkás oldalán most hétvégén minden termék 50%-kal olcsóbb lesz. Nyár elején is volt ugyanilyen, de pont előtte pár nappal rendeltem, mert nem számítottam rá. Most viszont ki akarom használni, 60€ tűrhető egy melegítőszettért, teljes áron nem venném meg.
2021. nov. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!