Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cheek piercing úgy gyógyulni...

Cheek piercing úgy gyógyulni fog ha naponta kenem háromszor octeniseptel? És egyszer betadinel ? Úgy érzem mintha a piercing körül Csomós lenne , ez normális ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 18:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként múlt szombaton szúrattam !
2022. nov. 23. 18:07
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

A cheek piercing egy jó hisztis darab, még sok profi piercert is ismerek akinek sosem gyógyult meg, mert az arcizmok állandóan mozognak körülötte, az egyik oldalon kaja, a másikon smink, és könnyű beleakadni pl a hajaddal.


Így van akinek egyszerűen meg se gyógyul igazán, pár hónaponta bedurran, aztán lelohad.


A betadine szerintem túl erős, az octisept is, vigyázni kell mert kimarhatja.

Nekem steril sóoldatot ajánlottak a kollégák (én tetováló vagyok, a kolléga piercer), amit a patikában lehet kapni, én ezzel gyógyítottam minden orális piercingemet.

2022. nov. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha gennyesedik akkor mit lehet rá tenni ? Esetleg 70%-os hígitott alkohollt ? Vagy kamilla teát ?
2022. nov. 25. 07:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne, az alkohol csak szárítja. Tisztítsd, ne bactasd, és minél kevesebb kencét kenj rá.
2022. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És milyen méretet lehet bele tenni ? Szélesség,Hosszúság,A fejecske átmérője milyen méret legyen ?
2022. nov. 27. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!