Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan növeszthetném a frufrum...

Hogyan növeszthetném a frufrum minél gyorsabban?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem akar megnőni mindig azt akarom hogy kb. a szemem szintjéig érjen, de sosem jön össze. Lehet, hogy a vasalás miatt van. Mi tévő legyek?
2010. szept. 29. 23:01
 1/3 kixeva ***** válasza:
a vasalás roncsolja hajvégeket,így ha nőne is hajad,a vége letörik. sztem próbáld meg nem vasalni pár hétig.
2010. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vágasd le a töredezett végét, úgy gyorsabban nő! és ha vasalod védd hajbalzsammal vagy hővédő lakkal, balzsammal
2010. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém meg úgy nő mint a bolondgomba! Régen elég elfogadható mértékbe nőtt. Aztán a fejembe vettem h mindig pont ugyanaddig érjen és nagyon sűrven vágattam. Most ott tartok h a szemöldökömig ér normál állapotába és kb. 2hét alatt belelóg a szemembe. Sűrven vágass belőle és attól felfrissül a hajad.
2010. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!