Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Deichmann visszatéríti a...

A Deichmann visszatéríti a másfél hónapja vásárolt és használt, de azóta tönkrement lábbeli árát?

Figyelt kérdés
Alig másfél hónapja vásároltam Deichmannban egy bakancsot, és ma brutálisan elkezdett lejönni mindkét talpa. Az oldalon lévő leírás kissé zavaros számomra, szóval inkább biztosra megyek és itt kérdezem meg. A válaszokat előre is köszönöm

2022. dec. 13. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Határozottan állj oda és a pénzedet követeld mert máskülönben leszarnak.

5 nap után 20 ezres cipőm elkezdett felválni

Nem cserélik, ragasztják


Nem ajánlom senkinek. Máshonnan vett ugyan olyan cipőmnek semmi baja 1 év után se

Selejtes szar

2022. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Én elég határozott voltam, végül így se kaptam vissza a pénzem. Elvitték bevizsgálni, és azt mondták sánta vagyok. Boltban annyira ideges még nem voltam. 1 hete vettem és kilyukadt a talpa mindkét cipőn. Mondtam rendben van, elmentem nézelődni, kiválasztottam ami nekem tetszik, felhúztam a lábamra, a régit vissza tettem, hogy tartsák meg. Ordítottak utánam hogy rendőrséget hívnak, stb.....bedugtam a fülhallgatóm, benyomtam valami Maiden számot és haza ballagtam. Az is egy fos volt amit így elhoztam 🤣🤣 vállalhatatlan szar cipőbolt.
2022. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem határozottság kérdése, hanem jogszabályé. Kellékszavatosság vonatkozik rá, tehát javítják.
2022. dec. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 RGYR válasza:
68%
30.000 forintért vettem egy Nike cipőt a kisfiamnak a Deichmanban. 4 hónap használat után ( ebből 2 nyári szünet, tehát papucsos, szandálos 2 hónap) a lábfenél felvált az anyag. Egy A4-es oldalon keresztül érkezett a szakvélemény, hogy nem rendeltetésszerűen használta. A mélységes felháborodásomnak minden fórumon hangot fogok adni, mert nem egy 3x leakciózott, 1 évig éjjel-nappal használt noname cipőről beszélünk, ellenben a szakvéleményben egy agyonhasznált cipőnek említik. Ez volt az utolsó alkalom, hogy a Deichmanban vásároltam és az üzletlánc elkerülésére biztatok mindenkit.
2023. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!